AktualizacjeNowości tygodniaPremiery

Najciekawsze premiery i aktualizacje tygodnia 26

Premiery i aktualizacje tygodnia 26. Tym razem w podsumowaniu minionego tygodnia znalazły się wyłącznie nowe premiery, a jest ich aż siedem. Nawet najbardziej wybredni zjadą tutaj coś dla siebie. Na liście znalazły się takie pozycje jak symulatory życia, gry piłkarskie, strategie kosmiczne oraz fantasy i inne, zapraszam do lektury.

 

Cover art

INTERPLANET

INTERPLANET od studia THUMBAGE, to nowa darmowa strategia osadzona w realiach sci-fi. Rozbudowa własnej bazy, bitwy kosmiczne i rozgrywka multiplayer, to wszystko znajdziecie w tej produkcji. News premierowy znajdziecie w tym miejscu: Premiera kosmicznej strategi InterPlanet.

 

   

Cover art

The Sims Mobile

The Sims Mobile niejako następna starej mobilnej wersji The Sims FreePlay, jest naprawdę bardzo dobry. Electronic Arts, przyłożyło starań, aby taka marka jak The Sims, również na platformach mobilnych święciła triumfy i na razie wygląda na to, że się udało. Więcej o tej produkcji możecie przeczytać w naszym newsie: The Sims Mobile debiutuje na iOS i Android.

 

   

Cover art

Pocket Knights 2

Druga już część Pocket Knights i kolejny na rynku action RPG. Podczas pisania tego newsa wciąż nie jest dostępna wersja na iOS, która powinna być dostępna już lada moment. O tej produkcji więcej przeczytacie w: Pocket Knights 2 debiutuje na Androidzie.

 

Cover art

Cytus II

Cytus II to pierwsza w tym zestawieniu gra premium. Jest to gra rytmiczno-muzyczna od studia Rayark, w której odnajdzie się każdy fan takich gier jak Guitar Hero. Gra pomimo tego, że płatna i tak oferuje dodatkową zawartość w postaci nowych utworów muzycznych. Nasz news dostępny w tym miejscu: Cytus II od Rayark, debiutuje na rynku, jako gra premium.

 

   

Cover art

Siege of Dragonspear

Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear w wersji mobilnej, wychodzi z dwuletnim opóźnieniem w stosunku do wersji PC’towej. Wersja na urządzenia przenośne również jest płatna, ale za to nie wymaga posiadania podstawowej wersji gry. Jeśli zainteresowała was ta premiera, możecie zajrzeć w to miejsce: Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear debiutuje na rynku.

 

   

Cover art

Score! Match

Score! Match to darmowa i obowiązkowa pozycja dla fanów piłki nożnej oraz wywalizacji online. Studio First Touch Games po sukcesie przedniej części, postanowiło wypuścić jej kolejną odsłonę nastawioną na szybko rozgrywkę online 1v1. Pełen premierowy news dostępny w tym miejscu: Score! Match debiutuje globlanie na iOS i Android.

 

   

Cover art

Heir of Light

Heir of Light, to pierwsza od dłuższego czasu tak duża produkcja wydana przez Gamevil. W dużym skrócie jest to gra RPG, w której kolekcjonujemy nowych bohaterów. Więcej o tej produkcji możecie przeczytać w tym miejscu: Globalna premiera Heir of Light, dark fantasy od Gamevil.

 

   

Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o nowych premierach, których w tym tygodniu przygotowaliśmy dla was aż sześć.

Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Przejdź do strony rejestracji


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close