AktualizacjeNowości tygodniaPremiery

Najciekawsze premiery i aktualizacje tygodnia #9

Najciekawsze premiery i aktualizacje tygodnia najdłuższa seria na MobileGamer.pl. Jak co tydzień mam dla was 10 pozycji, które moim zdaniem zasługują na miano najlepszej premiery lub aktualizacji tygodnia.

Lista całkowicie subiektywna, kolejność przypadkowa:

Cover artHustle Castle: Fantasy Kingdom
Czy tylko mi ta gra przypomina Fallout Shelter, tylko większe, lepsze i w stylistyce średniowiecznej. Ostatnio do gry wporwadzili walki PvP ze znajomymi z klanu, nowe pety i jeszcze parę rzeczy o które upominali się gracze.

Cover artSIMULACRA
Ta gra znalazła się na liście ze względu na pomysł. W grze naszym zadaniem będzie zbadanie telefonu zaginionej dziewczyny i rozwikłanie zagadki. Gra jest sequelem Sara Is Missing (SIM) i kosztuje nie mało po ponad 20 zł na Google Play.

Cover artThe Walking Dead No Man’s Land
Z okazji premiery ósmego sezonu serialu The Walking Dead, do gry została wprowadzona nowa aktualizacja, która dodaje między innymi szereg nowych misji dzieki, który odblokujemy postać Ezekiela, zwiększony maksymalny poziom, nowe perki oraz szereg innych usprawnień.

Cover artMU Origin
Webzen wprowadził do swojej gry aktualizację, której poświeciliśmy już nieco uwagi w jednym z naszych poprzednich newsów. W skrócie największą nowością jaka zawitała do MU Origin jest niewątpliwie tytułowy tryb Ragnarok, w którym będą mogli wziąć udział jedynie najlepsi gracze.

Cover artShadowblood
Gra, która już pomalu zadomowiła się wsórd najlepszych action RPG na urządzenia mobilne. Do gry została wprowadzona naprawdę sporych rozmiarów aktualizacja, już teraz możecie zagrać nową klasą postaci Guardiane, kontynuować expienie, ponieważ lvl cap został zwiększony do 55lvl, do gry wprowadzono również masę nowych kostiumów, oraz zaktualizowana Parat Temple.

Cover artMy Cafe: Recipes & Stories – World Cooking Game
Kiedyś spędziłem przy tej grze dużo czasu i świetnie się bawiłem. Teraz Panowie z Melsoft Games przygotowali nową aktualizację, dostaniemy specjalny event dla graczy z co najmniej ósmym poziomem, nowe dekoracje w klimatach Halloween oraz rozbudowanie odpowiednika klanów w innych grach.

Cover artWitchSpring3
Gra zadebiutowała dosłownie parę dni temu, o czym wspominaliśmy na łamach serwisu, i jest trzecią częścią dość znanej serii przygodowych RPG. Gra kosztuje niecałe 20 zł i aktualnie jest najlepiej ocenianą częścią z serii, utrzymując oceny na poziomie 4,8 na Google Play.

Cover artPocket Pool
Mniejsze gry też mogą się znaleźć na tej liście. Dzisiaj mam dla was ciekawą propozycję, kieszonkowego bilarda, gdzie rozgrywamy tylko pojedyncze konkretne zagrania. W grze naszym zadaniem jest wbicie czerwonej bili i tyle, gra w praktyce sprawdza się świetnie i możemy w nią zagrać nawet jeśli mam dosłownie tylko kilkanaście sekund wolnego czasu.

Cover artNBA LIVE Mobile Basketball
Nie przesadzę jeżeli napiszę, że jest to jedna z najbardziej rewolucyjnych aktualizacji do mobilnej odsłony NBA Live. Od teraz macie możliwość trenowania i rozwijania swoich zawodników, do gry został również wprowadzony system zgrania zespołu znany chodź by z takich gier jak Fifa oraz wprowadzono do gry całą gamę legend kosza, które mogą znaleźć się w waszym zespole.

Cover artBit Heroes
Klasyczny RPG, z turową walką, od Kongregate, który zyskał ogromną rzeszę fanów. Najnowsza aktualizacja dodaje do gry mnóstwo kontentu, od nowych petów po nowe przedmioty, system łączenia ekwipunku oraz nowy tryb Inwazje.

W przyszłym tygodni dziesiąta jubileuszowa edycja, jednak raczę nie liczyć na specjalną setkę z tej okazji ;).


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close