Promocje

Najlepsze mobilne oferty i promocje #2

Podobnie jak w zeszłym tygodniu mamy dla was listę ciekawych i godnych uwagi ofert promocyjnych na gry mobilne. Proponowane tutaj tytuły wyróżniają się naprawdę dużymi zniżkami, ale również reprezentują sobą pewien poziom, nie chcemy wam wciskać tanich bubli. W dzisiejszym zestawieniu znalazły się gry wyłącznie na platformę Android, niektóre z przedstawionych pozycji są również dostępne na urządzenia działające na systemach iOS, niestety nie są one dostępne w cenach promocyjnych.

Cover artOTTTD : Over The Top TD za 3,49 zł
Stara już nie wspierana gra typu Tower Defense, w która kiedyś sam się zagrywałem. Ostatnia aktualizacja miała miejsce w 2014 roku, ale za tak niską cenę pozycja i tak warta uwagi. Gdy parę lat temu zagrywałem się w tą produkcję, miałem lekkie problemy z wydajnością przez efekty cząsteczkowe rozpadających się zwłok obcych, to co kiedyś mogło być wadą teraz jest zaletą, bo gra nadal wygląda świetnie i praktycznie się nie zestarzała dzięki przyjemnej komiksowej stylistyce. W grze zobaczymy również nowatorki jak na tamte czas rozwój postaci, które wspomagają nasze wieżyczki podczas walki.

Cover artRavensword: Shadowlands 3d RPG za 4,39 zł
Gra wygląda jak stary dobry Skyrim w wydaniu mobilnym. W grze zobaczymy między innymi takie mechaniki jak ragdoll obiektów i zwłok, mąty w tym latające, otwieranie zamków, mechanikę skradania i wiele innych lista jest długa, i można się z nią zapoznać chodź by na stronie marketu Google Play. Moim zdaniem pozycja wata uwagi dla fanów RPG, tym bardziej w tak okazyjnej cenie. (pierwotna cena 30,99 zł)

Cover artChameleon Run za 3,59 zł
Przyjemna i wymagająca gra zręcznościowa, w której naszym celem jest jak najszybsze ukończenie etapu przeskakując z platformy na platformę. Gra posiada również oryginalną mechanikę kolorów, która bardzo fajnie sprawdza się w połączeniu z łatwym sterowaniem za pomocą dwóch przycisków. (pierwotna cena 9,69 zł)

Cover artAgent A: A puzzle in disguise za 3,49 zł
Przepiękna pod względem stylistyki oraz wykonania fabularyzowana gra logiczne, gdzie naszym celem będzie rozwiązanie szeregu łamigłówek. Nie chciał, bym wam zdradzać fabuły, ale jeżeli jesteście ciekawi, może się z nią zapoznać dzięki opisowi gry w markecie, chociaż ja bym wolał sam ją poznać. (pierwotna cena 13,99 zł)Tagi
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Close
Close