Promocje

Najlepsze mobilne oferty i promocje #3

Podobnie jak w zeszłym tygodniu mam dla was listę najlepszych promocji na dobre gry mobilne. Gry które są po prostu słabe albo nie są objęte promocją godna uwagi nie znajdą się na tej liście, dlatego w tym tygodniu mam dla was tylko trzy pozycje, może przyszły tydzień będzie bardziej obfity.

Cover artReckless Racing 3 za 5,49 zł
Zręcznościowa gra wyściowa z rzutem izometrycznym, fajna oprawa, dużo pojazdów i tras. W grze znajdziemy ponad 28 auto i aż 60 tras. Bardzo dobra cena jak za tak kompletną produkcję (pierwotna cena 10,99 zł).

Cover artPandemic: The Board Game za 8,79 zł 8,99 zł
Konwersja gry planszowej na urządzenai mobilne. W grze naszym celem będzie współpraca z innymi graczami w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się na świecie czterech śmiertelnie groźnych chorób (pierwotna cena 21,99 zł).

Cover artHero Generations za 8,79 zł
Bardzo przyjemny rogalik, gra nawet zdobyła pare nagród, ale kompletnie nie poradziłą sobie na rynku. Może wygądało by to inaczej gdyby gra zadebiutowała w formacie free to play. Gra wciąż jest wspierana i oferuje nam ciekawe podejście do rozgrywki gdzie każda tura to jeden rok życia naszego bohatera (pierwotna cena 23,99 zł)

Taka mała zmiana w serii, o tego artykułu linki do odpowiednich sklepów będą przy cenach. Przypominam, że trwa jeszcze promocja na Construction Simulator 2014 za 0,50 zł


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close