Promocje

Najlepsze mobilne oferty i promocje #4

W tym tygodniu mam dla was sporą ilość weekendowych promocji w dużej mierze z okazji zbliżającego się Halloween. Większość pozycji na liście posiada wersję na urządzenia działające na systemach Android jak i iOS. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z tą serią na łamach naszego serwisu przypominam, że prezentujemy tutaj tylko w miarę dobre gry i w okazyjnych cenach. Nie znajdziecie tutaj “gniotów” tylko dla tego, że ich bazowa cena została tymczasowo obniżona.

Cover artKingdom Rush Origins za 4,39 zł 4,99 zł
Trzecia część kultowej serii tower defensce osadzona w klimatach fantasy w promocyjnej cenie z okazji Halloween. Kingdom Rush Origins jest prequelem do poprzednich wersji.

Cover artKingdom Rush Frontiers za 4,39 zł 4,99 zł
Również druga część serii jest w promocyjnej cenie na obu platformach z okazji Halloween. Poza promocyjną ceną w obu produkcjach zostały również wprowadzone aktualizacje dodające nowe etapy.

Cover artSlayaway Camp za 8,49 zł 8,99 zł
Ciekawa gra logiczna, w której twórcy chcieli oddać hołd horrorom z ery kaset wideo. Cena może się wydawać lekko wygórowana nawet jak na po zniżce, ale w tej grze znajdziemy ponad 140 poziomów do przejścia, więc nie ma co narzekać na brak zawartości (pierwotna cena 13,99 zł).

Cover artRebuild za 5,29 zł 4,99zł
Gra, która pierwotnie zadebiutowała jak gra przeglądarkowa i od razu zdobyła popularność na fali takich seriali jak Walking Dead. W grze naszym zadaniem jest przetrwać jak najdłużej w świecie opanowanym przez epidemię zombie (pierwotna cena 13,99 zł).

Cover artRebuild 3: Gangs of Deadsville za 13,99 zł 13,99 zł
Gra jak sugeruje sam tytuł jest trzecią częścią serii i nie obiega za bardzo mechanikom od pierwowzoru. Ten sam dobry i sprawdzony tryb rozgrywki rozbudowany o masę nowych opcji co idzie w parze z większą ceną (pierwotna cena 22,99 zł).

Cover artSproggiwood za 4,49 zł 4,99 zł
Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych promocji na obecnej liście biorąc pod uwagę jakośc gry i obniżkę. Sproggiwood to przyjemny rogalik z proceduralnie generowanymi lochami i systemem rozwoju naszej cywilizacji (pierwotna cena 22,99 zł).

Cover artFran Bow Chapter 1-5 każdy z epizodów w cenie 3,79 zł
Promocją są objęte wszystkie epizody klimatycznej creepy przeglądówki. W grze poznamy losy Fran, młodej dziewczyny która zmaga się z problemami psychicznymi i niesprawiedliwym przeznaczeniem. Dość poważna tematyka i dobre wykonanie, polecam (pierwotna cena za pojedynczy epizod to 9,69 zł).

Cover artCrashlands za 17,99 zł 18,99 zł
Na koniec zostałem być może najlepszą grę na tej liście, ale zdecydowanie najdroższą i pewnie nawet cena promocyjna będzie za wysoka dla spore ilości czytelników. W dużym skrócie Crashlands jest mobilnym klonem Don’t Starve, które swoją drogą też już jest dostępne na urządzeniach mobilnych. Crashlands w odróżnieniu do swojego pierwowzoru jest osadzony w klimatach sci fi a nie fantasy.

Zapraszam do udostępniania i komentowania. Jeżeli macie jakieś wrażenia z powyższych gier zapraszam do podzielenia się swoją opiniom.


Tagi
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Close
Close