Promocje

Najlepsze mobilne oferty i promocje #1

Postanowiłem dla was przygotować listę gier, dobrych gier, które aktualnie są dostępne w sklepie Google Play w bardzo dobrych cenach.

Cover artBattleship Lonewolf – Space TD za 3,89 zł
Battleship Lonewolf – Space TD to gra zręcznościowa z elementami Tower Defence, gdzie pokierujemy własnym statkiem kosmicznym. Gra oferuje bogatą gamę ulepszeń naszego statu oraz systemów obronnych, szereg misji do ukończenia, tryb surwiwalu, ranking online i wiele innych. (gra jest również dostępna na iOS za 4,99 zł).

Cover artShadow Blade za 4,49 zł
Skradankowy platformer z ciekawym systemem walki, z którego nie trzeba kożystać i można poczuć się jak prawdziwiw ninja. Gra oferuje również wersję darmową gdzie możecie przetestować pierwsze 7 poziów załkowicie za darmo w wersji Shadow Blade Zero. (pierwotna cena 8,99 zł).

Cover artBridge Constructor Stunts za 4,49 zł
Kolejna odsłona serii o budowania mostów, tym razem z pewnym twistem, naszym zadaniem jest budowanie ramp i wykonywanie na nich akrobacji. Możecie również przetestować darmowa wersję gry. (pierwotna cena 8,99 zł).

W promocji dostępne są również poprzednie części serii:

Cover artSpace Marshals za 5,49 zł
Na koniec wisienka na torcie, dla mnie jest to mobilny odpowiednik Xcom’a. Świat przedstawiony co prawda zupełnie inny, ale chodzi mi tutaj o turowy system walki i rozgrywki. Za darmo możecie zagrać w drugą cześć cyklu, ale to właśnie pierwsza część jest uważana za tą lepszą i zbiera lepsze oceny. (pierwotna cena 21,35 zł)


Tagi
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Close
Close