Zapowiedzi

Electronic Arts zapowiada nową aktualizację Star Wars Galaxy of Heroes

Firma Electronic Arts zdradziła plany rozwoju Star Wars Galaxy of Heroes, które jest na rynku już od 2015 roku. Już wkrótce w grze pojawi się nowy raid oraz masa nowych funkcji. Nową aktualizację Star Wars: Galaxy of Heroes, zobaczymy na serwerach już w najbliższych miesiącach.

Star Wars Galaxy of Heroes to turowa gra RPG, która jest jedną z najlepszych mobilnych adaptacji uniwersum Gwiezdnych Wojen. W samej grze mamy możliwość zbudowania naszej drużyny marzeń, zarówno z bohaterów, który stoją po ciemnej jak i jasnej stronie mocy. W Star Wars: Galaxy of Heroes, możliwości mamy dużo, gdyż gra oferuje ponad 120 postaci, do zdobycia i odblokowania.

Zwiastun

Najnowsze plany rozwoju gry ujawnione przez Electronic Arts, zapowiadają między innymi nowy raid osadzony w erze Starej Republiki. Będzie to pewnie nie lada gradka dla fanów serii, gdyż będziemy mogli się zmierzyć z Darth Nihilus’em, Darth Sion’em oraz Darth Traya.

Równocześnie z nowym raidem, w grze ma pojawić się szerek udogodnień dla graczy, poprawiający rozgrwykę. Twórcy wzieli sobie za cel ułątwienie graczom wykonywanie rytonowych czynności, takich jak grindowanie i farmienie. Nowa wersja Star Wars: Galaxy of Heroes, umożliwi nam automatycznie symulowanie poziomów, które już sotały przez nas ukończone w przyszłości. Po skorzystaniu z tej opcji, od razu otrzymamy wyniki misji oraz informację o zebranych zasobach.

Zmian doczeka się również interfejs użytkownika. Zostanie on wzbogacony między innymi o takie udogodnienia jak wyszukiwarka postaci, podczas tworzenia drużyny. Zaoszczędzi nam to trochę czasu, szczególnie tym osobą, które posiadają sporą ilość bohaterów.

Pełen opis planów rozwoju Star Wars Galaxy of Heroes, znajdziecie na oficjalnej stronie gry.Artykuł dostępny jest w tym miejscu.

Galeria

Star Wars Galaxy of Heroes – zrzut ekranu
Star Wars Galaxy of Heroes – zrzut ekranu
Star Wars Galaxy of Heroes – zrzut ekranu
Star Wars Galaxy of Heroes – zrzut ekranu
Star Wars Galaxy of Heroes – zrzut ekranu
Star Wars Galaxy of Heroes – zrzut ekranu

  Jeśli Star Wars Galaxy of Heroes was zainteresowało. To poniżej znajdziecie odnośniki do marketów App Store i Google Play, skąd będziecie mogli je pobrać. Gra jest dostępna za darmo na obu platformach z opcjonalnymi mikrostransakcjami.

   

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close