Newsy

Otwarcie MobileGamer.pl

Tak, proszę Państwa stało się, stronę MobileGamer.pl, właśnie wystartowała online. Po ponad miesiącu tworzenia strony offline, w końcu dało mi się dojść do takiego poziomu, gdy moim zdaniem strona była gotowa do odpalenia jej w internecie.

Aktualnie strona jest w fazie Alpha, oznacza to tyle, że działa, ale dalej mnóstwo rzeczy jest testowane i do zmiany. Przez najbliższe dwa trzy dni postaram się przepchnąć ją do fazy Beta, gdzie na stronie będzie znajdować się już cała zawartość i do tego momentu zacznie się już tylko praca nad szlifowaniem całości, wprowadzaniem niezbędnych poprawek i reagowanie na wasze sugestie odnośnie funkcjonalności serwisu.

To by było na tle z oficjalnych wiadomości, trzeba brać się do roboty i nadrobić zaległości w informacjach z świata gier mobilnych. Jeżeli macie jakieś sugestie, propozycję możecie zamieszczać je w komentarzach do tego newsa.

Na koniec jeszcze szybko nadmienię kwestie AdBlock’a. Na stronie znajduje się zaledwie kilka jednostek reklamowych, które nie mają na celu przytłoczenia czytelnika, a są po to aby strona miała szansę sama utrzymać. Wracając do kwestii samej wtyczki z żaden sposób jej nie “banujemy”, jeżeli chcecie możecie bez problemu z niej korzystać i mieć dostęp do całej zawartości serwisu. Chociaż czuję się zobowiązany do zachęcenia was do wsparcia serwisu.


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close