Premiery

PAKO 2 debiutuje na Androidzie za darmo

PAKO 2 zadebiutowało własnie na Androidzie. Tytuł ten wydany przez studio Tree Men Games, był dostępny na platformie iOS już od jakiegoś czasu. Co ciekawe gra w wersji na Androida dostępna jest za darmo, gdy w App Store musimy zapłacić za nią 8,99 zł.

W tej grze wcielmy się w kierowcę, który musi odebrać swoją ekipę po napadzie i uciekać przed policją.

Zwiastun

PAKO 2 to gra zręcznościowa, która idealnie nadaje się na urządzenia mobilne. Fajna i przyjemna rozgrywka, z prostym do opanowania sterowaniem sprawia wiele frajdy. Sama rozgrywka nastawiona jest na osiągnięcie jak najlepszego wyniku. W każdym przejedzie zdobywamy monety, które możemy wydać na nowe pojazdy lub ulepszanie już obecnych. Odblokować będziemy mogli równie nowe lokacje.

Dodatkową motywację do grania oferuje nam system osiągnięć oraz soundtrack wykony przez DKSTR. Jeśli ta produkcja przypadła wam do gustu, być może zechcecie również obserwować media społecznościowe twórców: @treemengames.

Galeria

PAKO 2
PAKO 2
PAKO 2
PAKO 2
PAKO 2
PAKO 2

  Użytkownicy Andoida mają ten przywilej, że mogą przetestować PAKO 2 za darmo. Za wersję na iOS będziecie musieli zapłacić 8,99 zł. Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów App Store i Google Play.

   App Store  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close