Newsy

Paladins Strike już dostępne w Polsce na iOS i Android

Paladins Strike od studia Hi-Rez Studios weszło w kolejną fazę soft launched. Dzięki temu ten tył został udostępniony w kolejnych krajach, w sumie ponad 20, w których znalazła się również Polska. Gra jest dostępna na obu najważniejszych mobilnych platformach iOS i Android.

Wraz z udostępnieniem Paladins Strike w kolejnych krajach do gry trafiła nowa aktualizacji. Poniżej możecie obejrzeć wideo prezentujące wszystkie nowości w tej produkcji.

Zwiastun

Graj w Paladins wszędzie dzięki Paladins Strike! Ponad 15 czempionów w tej strzelance na urządzenia mobilne. Paladins Strike to gra, w której gracze z całego świata mają szansę zmierzyć się w walkach 5 kontra 5. Wybieraj spośród wielu trybów rozgrywki i pokonaj swoich przeciwników dzięki strategicznemu podejściu do meczu.

Gdzie będziesz grać w Strike? Strzelanka Paladins dostępna w wersji mobilnej Rozgrywka przyniesie dużo frajdy zarówno fanom gry Paladins, jak i nowym graczom. WYBIERZ SWOJEGO CZEMPIONA Wybierz z ponad 15 znanych czempionów Paladins, władającymi różnorakim orężem i specjalnymi umiejętnościami. Przejmij kontrolę nad Królestwem dzięki swojej ulubionej postaci!

ROZPOCZNIJ ZMAGANIA I WYGLĄDAJ JAK GWIAZDA Piraci, kosmici, szamani: mamy coś dla każdego! Wyraź swoją osobowość dzięki dostępnym w sklepie skórkom. ODKRYJ RÓŻNE TRYBY GRY Niezależnie od tego, co ci się podoba, znajdziesz tu swoje miejsce. Eskortuj ładunek w trybie Oblężenia lub przywołaj Molocha w trybie Przywołania. ZMIERZ SIĘ ZE ZNAJOMYMI Graj ze znajomymi lub spotkaj nowe osoby dzięki rozgrywce wspierającej mecze 5 na 5. Dobra współpraca to klucz do zwycięstwa!

Galeria

Paladins Strike
Paladins Strike
Paladins Strike
Paladins Strike
Paladins Strike

  Paladins Strike jest już dostępne w naszym kraju. Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów App Store i Google Play, skąd będziecie mogli pobrać tę produkcję za darmo.

   App Store  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close