Premiery

Pocket Knights 2 debiutuje na Androidzie

Pitaya Network wypuściło globalnie sequel Pocket Knights. Druga część Pocket Knights 2 jest na razie dostępne globalnie tylko na Androidzie. Jak informują sami twórcy wersja iOS przeszła audyt App Store i już nie długo powinna pojawić się w oficjalnej dystrybucji. Gra na obu platformach ma być dostępna za darmo.

Pocket Knights 2 może być ciekawą pozycją dla graczy lubiących kolekcjonowanie bohaterów. Androidowcy mogą zagrać już dziś, użytkownicy iOS będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Zwiastun

Nowa gra od Pitaya to nic innego jak przedstawiciel popularnego gatunku ARPG. W grze będziemy mogli zebrać, aż 100 bohaterów, podzielonych na różne role jakie będą pełnić na polu walki. W Pocket Knights 2, postacie które możemy zdobyć zostały podzielone na trzy grupy, ludzi, boskich i demony. Nie zabrakło tutaj również systemów ulepszania, ekwipunku bohaterów oraz ulepszania naszej bazy.

Pocket Knights 2 oferuje mnogość trybów PvE i PvP jak przystało na przedstawiciela teog gatunku. Tryby rywalizacji online z innymi graczami poza standardowymi już arenami, pozwolą nam również na udział w wojanach gildii, za co czekają na nas warte uwagi nagrody.

Więcej o tej produkcji możecie znaleźć na stronie gry w portalu społecznościowym facebook: @Pocketknights2, gdzie możecie spodziewać się nowych informacji o wersji na iOS.

Galeria

 Pocket Knights 2- screenshot
 Pocket Knights 2- screenshot
 Pocket Knights 2- screenshot
 Pocket Knights 2- screenshot
 Pocket Knights 2- screenshot

  Tak jak wspominaliśmy powyżej globalna wersja Androida jest już dostępna i poniżej znajdziecie odnośnik do sklepu Google Play, skąd będziecie ją mogli pobrać. Natomiast użytkownicy iOS muszę jeszcze trochę poczekać na swoją wersję.

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close