Zapowiedzi

Pre-register event w Phantom Chaser

Od razu zacznę od najważniejszego, żeby nie było niedomówień, gra zadebiutuje globalnie. Phantom Chaser będzie zasilane przez unity game engine i widać tego efekty, zobaczcie poniższy zwiastun, a jeżeli to wam nie wystarczy to gra już zgarnęła nagrodę za najlepszą grafikę na Unity Korea Award 2017. Za grę odpowiada nie kto inny jak Netmarble, gra jest aktualnie dostępna w Południowej Korei i Tajlandii pod nazwą Yokai Saga.

Phantom Chaser zaoferuje nam między innymi system formacji drużyny, crafting, ulepszanie bohaterów, kombinacje skilli, pola bitwy, areny oraz kilka dodatkowych trybów gry w przyszłości.

Zwiastun

Gra ma zadebiutować wkrótce na iOS i Android oraz od samego stary ma być dostępna w aż 7 językach: angielskim, niemieckim, francuskim, koreańskim, tajwańskim, chińskim i wietnamskim.

Nagrody za udział w pre-evencie, może nie wydają się jakoś super wygórowane, ale może to i lepiej. Nie mniej za zapisanie się na stronie gry na start otrzymacie 10 summon ticket’ów.

Galeria

  Zainteresowanych grą jak i samym eventem zapraszam na stronę pod tym linkiem, za zapisanie się poprzez podanie własnego maila zostaniecie poinformowani o starcie gry oraz otrzymacie wyżej wymienione bonusy.


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close