Newsy

Pre-register do anglojęzycznej wersji Sword Art Online Integral Factor już dostępny

Po grudniowej premierze tytułu w Japonii. Właśnie ruszył Pre-register do anglojęzycznej wersji Sword Art Online Integral Factor. Wydawcy gry przygotowali specjalną stronę, na której będzie się można wstępnie zarejestrować do premiery gry. Oczywiście dla osób, które skorzystają z tej opcji przewidziane zostały specjalne nagrody.

Nowy zwiastun SOA: Integral Factor

Z okazji odpalenia event’u, na oficjalnym kanale wydawcy w serwisie YouTube, pojawił się nowy zwiastun Sword Art Online Integral Factor. Możecie go obejrzeć poniżej, zawiera od między innymi parę fragmentów prezentujących rozgrywkę.

Zdjęcie użytkownika Sword Art Online France.

Za wzięciu udziału w pre-register evencie, na premierę gry otrzymamy parę bonusów. Będzie to, aż dwa i pół tysiąca Arcana Gems, specjalnej waluty, dwie unikalne emotikony (Stickers). Czterogwiazdkowa, Asuna, która ułatwi nam szybki start oraz dwa oryginalne awatary dla postaci.

Galeria

Sword Art Online Integral Factor – zrzut ekranu
Sword Art Online Integral Factor – zrzut ekranu
Sword Art Online Integral Factor – zrzut ekranu
Sword Art Online Integral Factorー – zrzut ekranu

  Pre-register event, dostepny jest na specjalnie przygotowanej stronie. Osobno dla graczy korzystających z urządzeń opartych na systemie iOS i Android. Odpowiednie linki znajdziecie poniżej.

   

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close