NewsyZapowiedzi

Pre-registration event do Girl’s Frontline

Studio SUNBORN, za pośrednictwem mediów społecznościowych, ogłosiło otwarcie Pre-registration eventu do ich nowej nadchodzącej gry, Girl’s Frontline. Nie zostały udostępnione dodatkowe informacje, gdzie i kiedy ma zadebiutować sama gra. Można jednak przypuszczać, że Girl’s Frontline zadebiutuje na rynku globalnym, na iOS i Androidzie.

Z materiałów promocyjnych, można wywnioskować, że gra od samego początku jest tworzona z myślą o globalnym rynku. Posiada anglojęzyczną wersję językową, również oficjalna strona gry i media społecznościowe są dostępne po angielsku.

Zwiastun

Girl’s Frontline zapowiada się na kolejną grę strategiczną z elementami RPG, w której będziemy przywoływać jednostki podczas walki. Gra została zaprojektowana przez chińskich designerów i może poszczycić się voice-over;ami topowych japońskich aktorów głowowych. Zapowiada się, że Girl’s Frontline solidną grą z rozgrywką w stylu Castle Defense.

Girl's Frontline

W zwiąsku z zbliżającą się premierą Studio SUNBORN, uruchomiło specjalną stronę: gf.sunborngame.com, na której możecie wstępnie zarejestrować się do premiery tej gry. Za wzięcie udziały w evencie wydawca przewidział również specjalne nagrody.

W zależności od tego ilu graczy się zarejestruje na premierę gry otrzymacie, różnego rodzaju kontrakty, które już zostały odblokowane. Ostatnim celem, który musi osiągnąć jeszcze społeczność graczy jest 50000 zarejestrowanych, aktualnie ta liczba wynosi niecałe 37 tysięcy. Za spełnienie ostatniego celu gracze otrzymają M1918 Bunny GirlCostume, kostium króliczka. Ta nagroda łączy się z nagrodą gwarantowaną dla każdej zarejestrowanej osoby, M1918.

Galeria

Girl's Frontline
Girl's Frontline
Girl's Frontline

  Jeśli lubicie dziewczyny i spluwy, Girl’s Frontline powinno was zainteresować. W pre-registration evenecie, można wziąć udział za pośrednictwem oficjalnej strony gry: gf.sunborngame.com.

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close