PremieryWyróżnione

Premiera BattleHand Heroes od Kongregate

Dziś na urządzeniach mobilnych zadebiutowała nowa gra od Kongregate, BattleHand Heroes. Chodź tytuł jest bliźniaczo podobny do poprzedniej gry tego wydawcy, BattleHand są to dwie zupełnie inne gry. BattleHand Heroes to turowa gra z elementami RPG osadzona w klimatach sci-fi.

Wygląda na to, że Kongregate chce powalczyć z niedawno wydanym Disney Heroes: Battle Mode. Obie te gry posiadają dużo wspólnych podanych do siebie elementów.

Zwiastun

BattleHand Heroes zaoferuje między innymi epicką grę z super bohaterami opartą na systemie kart, których w grze znajdziemy ponad 100. Rozbudowane możliowści ulepszani każdego z bohaterów w tym drzewka umiejętności. Mnogość trybów rozgrywki dzięki, którym nie będziemy się nudzić. Znajdzie się tutaj kampania dla pojedynczego gracza oraz tryby rywalizacji z innymi graczami. A to wsyzstko podane w przyjemnej dla oka grafice 3D.

Galeria

BattleHand Heroes
BattleHand Heroes
BattleHand Heroes
BattleHand Heroes
BattleHand Heroes

  Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów App Store i Google Play, skąd będziecie mogli pobrać ten tytuł całkowicie za darmo. Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o najnowszej mobilnej grze wydanej przez  Kongregate

   App Store  Google Play


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close