Premiery

Premiera Dead Rivals na iOS i Android

Dziś 11 kwietnia na urządzeniach mobilnych zadebiutowała nowa gra od Gameloft. Dead Rivals kończy fazę wstępnej rejestracji i debiutuje na obu platformach iOS i Android. Ten Zombie survival MMO jest dostępny w darmowej dystrybucji.

Wygląda na to, że Zombie dalej nie wyszły z mody i możemy się z nimi zmierzyć w nowym tytule od Gameloft. Z okazji premiery gra otrzymała nowy zwiastun premierowy, który możecie podziwiać poniżej.

Zwiastun

Dead Rivals – Zombie MMO łączy w sobie zalety takich gatunków jak klasyczne MMORPG i gier akcji. Z takiego połączania powstała gra, którą twórcy określają jako ARPG osadzone w świecie opanowanym przez Zombie.

Tytuł ten może się poszczycić otwartym światem opanowanym przez Zombie. W samej grze będziemy mogli zmierzyć się również z innymi graczami w trybach PvP. Do naszej dyspozycji zostanie oddana jedna z trzech unikatowych klasy postaci, którą następnie będziemy mogli rozwijać.

Poza customizacją wyglądu naszego wirtualnego awatara, w grze będziemy mogli ulepszać nasz arsenał. To jeszcze nie wszystko ponieważ każda z klas postaci posiada swoje drzewka umiejętności, dzięki którym jeszcze bardziej będziemy mogli wybrać najlepszy dla nas styl rozgrywki.

Galeria

Dead Rivals
Dead Rivals
Dead Rivals
Dead Rivals
Dead Rivals

  Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów App Store i Google Play, gdzie będziecie mogli pobrać za darmo Dead Rivals – Zombie MMO. Dajcie znać w komentarzach jak wam się podoba najnowsza gra od Gameloft.

   App Store  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close