Newsy

Premiera First Hero, nowej strategii od Webzen coraz bliżej

Studio deweloperskie i jeden z topowych wydawców gier mobilnych Webzen, ogłosiło, że jedna z ich najnowszych gier weszła w fazę soft launch. First Hero to strategiczna gra, która jest już dostępna w wybranych krajach Ameryki Łacińskiej, Kanadzie i Filipinach.

W samej grze będziemy kolekcjonować legendarnych bohaterów znanych z historii dziejów ludzkości. Oczywiście jak przystało na grę mobilną nie zabrakło systemów ich rozwijania i ulepszania.

Zwiastun

First Hero poza samą budową bazy i zbieraniu nowych herosów, pozwoli nam również przejąć nam nad mini kontrolę podczas samych starć. Bitwy będziemy toczyć na arenach podzielonych na pola, podobnie jak w grach z serii Heroes Might and Magic. Obrana przez nas strategia będzie kluczem do zwycięstwa.

Gra pozwoli nam również na podbijanie nowych terytoriów, zakładanie przymierzy i współpracowanie z innymi graczami. Nie zabranianie również rywalizacji i trybów PvP.

Jeśli zainteresowała was ta produkcja możecie również zajrzeć na oficjalną stronę gry: firsthero.webzen.com lub media społecznościowe: @FirstHeroGlobal.

Galeria

First Hero – zrzut ekranu
First Hero – zrzut ekranu
First Hero – zrzut ekranu
First Hero – zrzut ekranu
First Hero – zrzut ekranu
First Hero – zrzut ekranu

  Europejska i amerykańska premiera, została zaplanowana na pierwsza połowę bieżącego roku. Wygląda na to, że już wkrótce powinniśmy otrzymać naszą wersję First Hero.

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close