Premiery

Premiera HeroCry Saga

Najnowsza gra studia Monster Smile Inc, HeroCry Saga side-scroller’owy RPG, zadebiutowała własnie globalnie na obu platformach iOS i Android.

Zwiastun

HeroCry Saga charakteryzuje się słodką grafiką z postaciami w stylu chibi, czyli z nienaturalnie dużymi głowami oraz bardzo dużą, przekraczającą 300, liczbą różnorodnych postaci. Rozgrywka jest przyjemna chodź niezbyt wymagająca, większość dzieje się automatycznie, a my mamy możliwość samodzielnego używania umiejętności poszczególnych bohaterów, chodź i tego nie musimy robić jeśli nie chcemy. naszym zadaniem, będzie dobranie odpowiedniej drużyny i stopniowe ulepszanie naszych podopiecznych.

W HeroCry Saga, każdy kolejny etap kampanii dla pojedynczego gracza składa się z konkretnej liczby fal z przeciwnikami, których musimy pokonać aby odblokować kolejny poziom. Ponadto w grze znajdziemy tryb gry, w którym zmierzymy się z epickimi bossami wykorzystujący do tego celu całą naszą armię bohaterów, otrzymamy również możliwość powalczenia z innymi graczami w trybach PvP oraz będziemy mogli zakładać własne gildie.

Galeria

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5

  Jeżeli produkcja studia Monster Smile Inc was do siebie przekonała poniżej znajdziecie odnośniki do App Store oraz Google Play, skąd będziecie mogli pobrać HeroCry Saga za darmo

   


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close