Premiery

Premiera Home Street

Po obejrzeniu zwiastunu lub kilku screenów, nie ciężko się domyślić, że gra celuje głownie w fanów serii The Sims i ma być bezpośrednim konkurentem dla mobilnego The Sims™ FreePlay od ELECTRONIC ARTS. Za produkcję Home Street odpowiada studio Supersolid, znane głównie z Adventure Town. Ich najnowsza produkcja nie tylko nawiązuje do pierwowzoru typem rozgrywki, ale również samą oprawą wizualna i wyglądem interfejsu użytkownika. Fani sims’ów powinni czuć się jak u siebie.

 Home Street – zrzut ekranu

W grze pokierujemy stworzonym przez siebie awatarem, będziemy rozwijać jego umiejętność, poznamy inne postacie, zbudujemy i udekorujemy swój dom. Na uwagę zasługuje rozbudowany kreator postaci, gdzie do wyboru mamy nawet takie szczegółu jak kolor oczu, czy typ budowy ciała naszego wirtualnego awatara, poza wyglądem zewnętrznym do dyspozycji będziemy mieli również różnoraką gamę ubrań w różnych kolorach.

 Home Street – zrzut ekranu
 Home Street – zrzut ekranu

Co prawda premiera miała miejsce dokładnie wczoraj i w natłoku prac jakie obecnie odbywają się na stronie informacja ukazuje się dziś, nie mnie jednak wszystkich chętnych zapraszam do pobrania, gra działa zarówno na systemach Android jak i iOS, linki znajdują się poniżej. Jeżeli macie ochotę również możecie podzielić się swoimi opiniami na temat Home Street w komentarzach poniżej.

 
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close