Premiery

Premiera kosmicznej strategi InterPlanet

Przed paroma dnami na platformach mobilnych pojawiła się nowa gra od studia THUMBAGE. InterPlanet jest darmową strategią, w której pokierujemy swoją międzygalaktyczną potęgą.

Gra łączy w sobie wiele elementów, dzięki czemu oferuje rozbudowaną i kompleksową rozgrywkę

Zwiastun

InterPlanet posiada elementy znane z innych gier mobilnych. W samej grze przyjdzie nam rozbudowywać i bronić naszej bazy, a bronić jej będziemy przed atakami innych graczy. A co za tym idzie, my sami będziemy mogli również atakować innych w celu zdobycia surowców.

Do walki będziemy wykorzystywać naszą flotę wspomaganą przez kapitanów, których również będziemy mogli ulepszać. To wszystko w połączeniu z ciekawym systemie walki, wypada naprawdę dobrze.

Tak jak w innych grach tego typu, aby osiągnąć sukces i przetrwać, będziemy muesli zjednoczyć się i współpracować z innymi graczami. Również ten aspekt rozgrywki został dopracowany, wspólnie z naszymi sojusznikami będziemy mogli podbijać nowe planety i pozyskiwac unikalne zasoby.

Więcej o InterPlanet możecie znaleźć na stronie gry na facebook’u: @InterPlanet.game.

Galeria

InterPlanet – zrzut ekranu
InterPlanet – zrzut ekranu
InterPlanet – zrzut ekranu
InterPlanet – zrzut ekranu
InterPlanet – zrzut ekranu
InterPlanet – zrzut ekranu

  InterPlanet jest dostępne za darmo na obu platformach. Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów App Store i Google Play. Jeśli lubicie strategi sci-fi, ta gra powinna was zainteresować.

   

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close