Premiery

Premiera NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE

NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE od studia BANDAI NAMCO, debiutuje dziś na rynku. Gra jest dostępna zarówno na urządzenia działające na systemie iOS jak i Android.  Twórcy gry w NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE skupili się głownie na systemie PvP, dlatego gra nie posiada żadnego zaplecza fabularnego, a poza samymi walkami przeciwko innym graczom w grze dostępny jest również system PvE z kooperacją dla maksymalnie czterech graczy.

Po przejściu tutorialu czeka również na was specjalna nagroda przygotowana przez twórców za osiągnięcie celów społeczności w facebook’owym evencie polegającym na lajkowaniu i udostępnianiu informacji o grze.

Zwiastun premierowy

Zarówno w trybach PvP jak i PvE, walki toczone są w czasie rzeczywistym. W pojedynkach z innymi graczami wykorzystamy naszą czteroosobową drużynę złożoną z bohaterów znanych z serialu anime.

Gra posiada system budowy własnego fortu, którego przyjdzie nam bronić przed innymi graczami, do tego celu poza naszą drużyną bohaterów będziemy mogli wykorzystać również różnorodne systemy pułapek, aby przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę. Jak nie ciężko się pewnie domyślić w najnowszej mobilnej odsłonie gier z serii Naturo, będziemy też atakować cudze forty, miedzy innymi po to aby piąć się w górę w rankingach PvP oraz zdobywać surowce do rozbudowy naszej bazy.

Galeria

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5

  Gra jest dostępna za darmo zarówno na Androidzie jak i iOS, możecie ją pobrać ze sklepów Google Play oraz App Store, korzystając z poniższych linków. Kooperacyjny tryb dla czterech osób wygląda na prawdę dobrze, być może warto będzie zagrać jeżeli nawet nie jesteście fanami serialu, a macie paru znajomych z którymi mogli byście razem zagrać.

   


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close