PremieryWyróżnione

Premiera Sdorica -sunset- gra jest już dostępna na iOS i Android

Bez żadnych opóźnień, zgodnie z planem studio Rayark wypuściło na rynek swoją ambitną grę Sdorica -sunset-. Gra zadebiutowała równolegle na obu platformach iOS i Android i jest dostępna w darmowej dystrybucji z opcjonalnymi mikrotranzakcjami.

Jeśli lubicie gry zręcznościowe powinniście przyjrzeć się tej grze. Widać że twórcy przyłożyli się w każdym aspekcie, zarówno pod kątem samej rozgrywki jak i oprawy audio wizualnej.

Zwiastun

Sdorica -sunset- przeniesie nas do świata w którym ludzkość jest tylko marionetkami w “rękach” gigantycznych smoków. Naszym zadaniem będzie zmiana tego stanu. Sama fabuła ma w grze odgrywać dużą rolę, a nie być tylko zapychaczem wepchniętym na siłę.

Poza samą historią tytuł ten kusić nas będzie również oprawą audio wizualną. Dwuwymiarowa grafika w połączeniu z widowiskowymi efektami, które możecie podziwiać na powyższym zwiastunie robi naprawdę piorunujące wrażenie. Również muzyka w grze jest na bardzo wysokim poziomie.

Przechodząc to tego co jest najważniejsze, czyli do rozgrywki. Sdorica będzie wymagać od nas taktycznego podejścia do potyczek. Gra posiada również trzy klasowy system postaci, skupiający się na wsparciu, ataku i obronie.

Galeria

Sdorica -sunset-
Sdorica -sunset-
Sdorica -sunset-
Sdorica -sunset-
Sdorica -sunset-

  Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów App Store i Google Play. Sdorica -sunset- dostępne jest całkowicie za darmo na obu platformach, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby samemu przetestować tą produkcję. Możecie również zajrzeć na stronę gry na facebook’u: @rayark.sdorica.

   App Store  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close