Premiery

Premiera SHOTONLINE GOLF:World Championship

SHOTONLINE GOLF:World Championship nareszcie debiutuje globalnie. Ten tytuł za wydanie, którego odpowiedzialny jest Webzen dostępny jest za darmo na platformach iOS i Android. Jeśli jesteście fanami golfa i lubicie pojedynki z innymi graczami w czasie rzeczywistym, to może być wasz wymożona gra mobilna.

Tytuł SHOTONLINE GOLF, nie postawia złudzeń, że ta gra jest nastawiony na rozgrywkę online.

Zwiastun

W SHOTONLINE GOLF:World Championship twórcy obiecują nam realistyczną rozgrywkę oraz wciągające pojedynki. Głównym trybem gry są mecze rozgrywane w formacie 1v1 z realnymi graczami. Przed każdym z nich mamy możliwość postawienia na siebie złota z gry. Jeśli uda nam się wygrać zgarniamy podwójną stawkę.

Poza tym w grze istnieje tryb akademii. Zmierzymy się w nim z uprzednio przygotowanymi dla nas wyzwaniami. Za ich ukończenie odblokujemy nowe ubrania i kije dla naszej postaci. W grze nie zabraknie również event’ów, które będą skupiały się na konkretnych zadaniach, na przykład jak najdalszym wybiciu piłeczki jednym uderzeniem.

Galeria

SHOTONLINE GOLF
SHOTONLINE GOLF
SHOTONLINE GOLF
SHOTONLINE GOLF
SHOTONLINE GOLF
SHOTONLINE GOLF

  Poniżej znajdziecie linki do sklepów App Store i Google Play, skąd możecie pobrać tę grę za darmo. Możecie również zajrzeć na oficjalną stronę, gdzie znajdziecie dodatkowe informacje: shotonline-golf.

   App Store  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close