Premiery

Globalna premiera Sword Art Online: Integral Factor

Globalna premiera Sword Art Online: Integral Factor stała się dziś faktem. Bandai Namco wypuściło globalnie anglojęzyczną wersję tytułu opartego na mega popularnym anime o tym samym tytule. Gra z dopiskiem Integral Factor dostępna jest już za darmo na platformach iOS i Android.

Jeśli zalogujecie się do Sword Art Online: Integral Factor przed 9 maja otrzymacie bonusy w postaci 2500 aracana gemów, dwa znaczki w grze, Skill Record ★4 Asuka oraz oryginalny strój awatara.

Zwiastun

Sword Art Online: Integral Factor to mobilny MMORPG, oparty na popularnym uniwersum. Gra oferuje podobny typ rozgrywki jak konsolowe odsłony SAO. W samej grze wcielimy się w rolę jednego z tysiąca graczy uwięzionych w świecie Aicrad. Naszym celem będzie pokonanie 100 poziomów, aby się wydostać.

Jeśli szukacie większej ilości informacji o Sword Art Online: Integral Factor, możecie również zajrzeć na oficjalną stronę gry: sao-if-en.bn-ent.net. Umieszczono na niej dodatkowe infralokacje odnośnie fabuły, postaci, oraz samej rozgrywki

Galeria

Sword Art Online: Integral Factor
Sword Art Online: Integral Factor
Sword Art Online: Integral Factor
Sword Art Online: Integral Factor
  Sword Art Online: Integral Factor możecie już pobierać na iOS i Android. Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów App Store i Google Play, gdzie będzieice mogli pobrać tę grę za darmo. Niewątpliwie jest to jeden z najbardziej oczekiwanych tytyułów przez fanów serialu.

   App Store  Google Play

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close