Premiery

Premiera Tetrun: Parkour Mania na iOS i Android

W tym tygodniu na na urządzeniach mobilnych pojawiła się bardzo ciekawa produkcja. Tetrun: Parkour Mania od studia Cableek Games jest darmową grą zręcznościową dostępna na iOS i Android. To kolejna już gra mobilna, która łączy dwa zupełnie odmienne pomysły i robi to w bardzo dobry sposób.

Gdybyście kiedyś zastanawiali co wyjdzie z połączenia Tetrisa i parkour’u. Już macie odpowiedź, to Tetrun: Parkour Mania.

Zwiastun Tetrun: Parkour Mania

Deweloperzy z Cableek Games w niesamowity sposób połączyli klasycznego Tetrisa, z elementami parkour’u, w niecodziennej grze zręcznościowej. Najlepszym elementem tej produkcji zdaje się być samo sterowanie, które będzie wymagać od nas nieco praktyki oraz wprawy. Określone ruchy naszej postaci wykonuje się rożnymi kombinacjami na ekranie.

Rozgrywka polega na osiągnięciu jak najwyższego wyniku i naszym celem jest przez jak najdłuższy czas unikanie spadających z góry klocków. Jak na dobrą grę mobilną, również w Tetrun nie zabrakło elementów do ulepszania. Możemy odblokowywać nowe ruchy dla naszej postaci oraz zmieniać jej wygląd.

Jeśli ta gra was zainteresowała, możecie również zajrzeć na media społecznościowe twórców: @TetrunGame. Zapoznajcie się również z powyższym zwiastunem i poniższą galerią.

Galeria

Tetrun
Tetrun
Tetrun
Tetrun
Tetrun
Tetrun
Tetrun

  Poniżej znajdziecie linki do sklepów App Store i Google Play. Gra Tetrun: Parkour Mania jest dostępna całkowicie za darmo na iOS i Android

   App Store  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close