Premiery

Premiera Warsmoke

Według samych twórców gra reprezentuje nowy gatunek, mianowicie chodzi o MMOSLG, czyli Massively Multiplayer Online Simulate Life Game, nie jest to zbyt popularne określenie, ale powoli się przebija i być może będziemy musieli się przyzwyczaić, że w przyszłości większość gier gier symulacyjnych będzie określana tym mianem.

Za grę odpowiada studio PopPace, znane już z kilku gier o podobnej tematyce związanej z WW II. W ich najnowszej produkcji wcielimy się w rolę jednego z drugowojennych dowódców i postaramy się odwrócić bieg historii na naszą korzyść.

  Warsmoke-MMO SLG Game – zrzut ekranu

Gra zaoferuje nam między innymi możliwość zdobycia różnych generałów, którzy brali udział w prawdziwym konflikcie oraz posiadają rożne umiejętności. Będziemy również zmuszeni taktycznie planować nasze kolejne podboje, ponieważ realistycznie odwzorowana mapa europy jest podzielona na regiony, z których każdy oferuje różne rodzaje dóbr i złóż. Podbite tereny nie tylko będą stanowiły podstawę dla naszego rozwoju, ale stworzą też nowe drogi ataku linii wroga. Jak informują twórcy w grze będziemy musieli wykorzystać wszystkie możliwe sytuacje, aby odnieś końcowy sukces walcząc lub współpracując z innymi graczami.

  Warsmoke-MMO SLG Game – zrzut ekranu

Chętnych zapraszam na odpowiednią dla was stronę marketów, oraz gorąco zachęcam do zobaczenia naprawdę klimatycznego zwiastunu poniżej, możecie również podzielić się własnymi opiniami odnośnie gry w sekcji komentarzy pod artykułem.

 Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close