AktualizacjeNowości tygodniaPremiery

Premiery i aktualizacje tygodnia 30

Premiery i aktualizacje tygodnia 30. Przed wami kolejna lista najciekawszych premier i aktualizacji minionego tygodnia. Zapraszam do lektury oraz komentowania, co wam przypadło do gustu a co nie za bardzo.

 

Okładka

Fortnite

Fortnite od Epic Games to aktualnie najpopularniejsza gra Battle Royale na wszystkich platformach. Na urządzeniach mobilnych w tym tygodniu gra została udostępniona dla wszystkich użytkowników iOS. Więcej o tej premierze przeczytacie w: Fortnite na iOS dostępne dla wszystkich.


 App Store

Okładka

PAKO 2

Kolejna zupełnie nowa premiera na liście. PAKO 2 od Tree Men Games ciekawa gra zręcznościowa. Naszym zadaniem jest odebranie naszej ekipy z napadu i uciekanie przed policją. Tytuł ten posiada również wiele systemów ulepszeń, o których możecie przeczytać nieco więcej w: PAKO 2 debiutuje na Androidzie za darmo.


 App Store  Google Play

Okładka

THE ALCHEMIST CODE

W tym tygodniu pojawiła się również interesująca aktualizacja do THE ALCHEMIST CODE. Gra wydana przez gumi Inc., otrzymała event kolaboracyjny z Fate/stay night. Fani tego serialu na pewno się ucieszą z dodania ich ulubionych postaci. Pełen news zajdziecie pod tym linkiem: Fate/stay night już dostępne w The Alchemist Code.


 App Store  Google Play

Okładka

Tetrun: Parkour Mania

Osobiście moim zdaniem Tetrun: Parkour Mania, to jedna z najciekawszych premier tego tygodnia. Małe studio Cableek Games, wypuściło na rynek bardzo oryginalna grę zręcznościową. Premierowy news, z większą ilością o tej produkcji możecie znaleźć w: Premiera Tetrun: Parkour Mania na iOS i Android.


 App Store  Google Play

Okładka

Kritika: The White Knights

W tym tygodniu stara dobra Kritika od Gamevil otrzymała nową aktualizację. Ta gra już nie raz pojawiała się na naszych listach. Tym razem w nowej aktualizacji otrzymaliśmy zupełnie nowy tryb gry Labirynt. Oczywiście to nie wszystkie nowości, więcej o tej aktualizacji możecie przeczytać w naszym newsie: Premiera aktualizacji Kritika: The White Knights v2.45.


 App Store  Google Play

Okładka

JYDGE

Nowa mobilna produkcja inspirowana serią Sędzia Dreed oferująca mega rozwałkę. Gra od studia 10tons Ltd, jest produkcją premium, ale jeśli macie trochę pieniędzy i lubicie takie produkcje, być może warto się nią zainteresować. Premierowy news dostępny jest pod tym linkiem: JYDGE debiutuje na Androidzie.


 Google Play

Okładka

SHOTONLINE GOLF:World Championship

SHOTONLINE GOLF:World Championship to gra sportowa nastawiona na rywalizację PvP. W tytule tym zmierzymy się w pojedynkach jeden na jednego. Jesli lubicie golfa i rywalizację, być może zainteresuje was pełen premierowy news: Premiera SHOTONLINE GOLF:World Championship.


 App Store  Google Play

Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Przejdź do strony rejestracji


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Close
Close