AktualizacjeNowości tygodniaPremiery

Premiery i aktualizacje tygodnia 31

Premiery i aktualizacje tygodnia 31. Przed wami kolejna lista najciekawszych premier i aktualizacji minionego tygodnia. Zapraszam do lektury oraz komentowania, co wam przypadło do gustu a co nie za bardzo. Tym razem na liście znalazło się, aż 6 premier i tylko jedna aktualizacja.

 

Okładka

Hearthstone

Do karcianki od Blizzarda zawitał właśnie nowy dodatek, Wiedźmi Las. Rest to pierwsze rozszerzenie, które rozpoczęło nowy rok Kruka. Standardowo otrzymaliśmy nowe karty oraz mechaniki zmieniające rozgrywkę. Nasz najnowszy news o tej aktualizacji znajdziecie w tym miejscu: Wiedźmi Las najnowsze rozszerzenie do Hearthstone debiutuje na rynku.


 App Store  Google Play

Okładka

Vandals

Vandals to gra premium, ale z pewnością jest warta swojej ceny. Studio Cosmografik postarało się, aby ich najnowsza gra była na jak najwyższym poziomie. Jeśli lubicie rozbudowane gry logiczne, powinniście zapoznać się z naszym premierowym newsie: Ciekawa gra logiczna Vandals debiutuje na iOS i Android.


 App Store  Google Play

Okładka

Orbia: Tap and Relax

Orbia: Tap and Relax to tytuł, o którym wspominaliśmy po raz pierwszy jeszcze w ubiegłym roku. Teraz ten tytuł opuszcza wczesny dostęp i debiutuje globalnie. Naszą mini recenzje znajdziecie w tym miejscu: Orbia pierwsze spojrzenie.


 App Store  Google Play

Okładka

FishingStrike

FishingStrike coś dla pasjonatów wędkarstwa. W nowej grze wydanej przez Netmarble, będziemy mogli zwiedzić cały świat w poszukiwaniu najchyższych stworzeń morskich. Więcej o tej grze przeczytacie w tym miejscu: FishingStrike nowa gra od Netmarble już dostępna.


 App Store  Google Play

Okładka

Warhammer Quest 2: The End Times

Użytkowniczka Android doczekali się Warhammer Quest 2: The End Times na swojej platformie. Tytuł ten na systemach iOS był już dostępny od jakiegoś czasu, teraz mogą zagrać już wszyscy. Naszą zapowiedź portu znajdziecie pod tym linkiem: Warhammer Quest 2 The End Times trafi na Androida.


 App Store  Google Play

Okładka

Dead Rivals – Zombie MMO

W tym tygodniu zadebiutowało również nowe dzieło Gameloft’u. Dead Rivals – Zombie MMO, to mobilne MMO osadzone w świecie opanowanym przez zombie. Jeśli lubicie takie produkcje, polecam przeczytać naszego newsa: Premiera Dead Rivals na iOS i Android.


 App Store  Google Play

Okładka

Returner 77

Returner 77 to kolejna na tej liście gra logiczna. Produkcja studia Fantastic, yes, to nie tylko wymagająca gra logiczna, ale również piękna podroż pełna ładnych widoków. Gra jest naprawdę piękna i zachwyca wykonaniem. Nasz premierowy news dostępny jest pod tym linkiem: Returner 77 debiutuje na iOS i Android.


 App Store  Google PlayTagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close