NewsyWyróżnione

Koniec z nieuczciwym graniem PUBG Mobile otrzymuje swój własny emulator na PC

Już od jakiegoś czasu, część graczy PUBG Mobile głośno wyrażała swoje niezadowolenie i w końcu zostali wysłuchani. Oczywiście chodzi o sprawę nieuczciwego wykorzystania przez niektórych graczy emulatorów, pozwalających na granie w PUBG Mobile na PC. Chyba nie muszę mówić, że daje, a raczej dawało to dużą przewagę.

Normalna PC’towa wersja PUBG kosztuje na Steamie ponad 70 zł. Nie powinno to więc dziwić, że cześć graczy chciała skorzystać z darmowej alternatywny, która swoją drogą nie jest o wiele gorsza i zagrać w PUBG, na PC za darmo. Niestety gracze, którzy grali w wersję mobilną na swoich urządzeniach stali na przegranej pozycji w starciu z graczami korzystającymi z emulatorów i pozwalających na grę za pomocą myszek i klawiatury.

Dzięki współpracy Bluehole i Tencent, sytuacja ta uległa ostatnio zmianie za sprawą zmian wprowadzonych w grze i wypuszczeniu swojego własnego oficjalnego emulatora. Gracze którzy teraz spróbują zagrać w mobilne PUBG na komputerach osobistych otrzymają stosowny komunikat o wykryciu korzystania z emulatora. Twórcy nie blokują tego typu grania, a jedynie zmienili system dobierania graczy. Ci którzy grają na urządzeniach mobilnych będą mierzyć się wyłącznie z takimi samymi graczami, a PC’towcy z PC’towcami.

Galeria

PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
PUBG MOBILE

  Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne linki. Do sklepów App Store i Google Play, skąd będziecie mogli pobrać PUBG Mobile oraz do strony, z której można pobrać oficjalny emulator.

   App Store  Google Play PC emulator


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close