NewsyWczesny dostęp

PUBG Mobile z anglojęzyczną wersją i wczesnym dostępem

Tencent Games po raz pierwszy udostępniło mobilną wersję PUBG, poza granicami Chin. Chodzi o jedną z mobilnych wersji gry, które zostały zapowiedziane na przestrzeni ostatnich miesięcy. Mobilny PUBG, jest dostępny w anglojęzycznej wersji tylko w Kanadzie w wersji na Androida w ramach wczesnego dostępu.

Kanadyjczykom znów przypadło testowanie kolejnej gry mobilnej dla reszty świata, czekających na wersję anglojęzyczną. Chodź z drugiej strony pewnie nie jeden z was chciał by być na ich miejscu i zagrać w PUBG Mobile już dziś.

PUBG to kolejny przedstawiciel gatunku Battle Royale, który bił wszelkie rekordy popularności w ubiegłym roku. Bieżący rok zapowiada się podobnie, dlatego każdy z deweloperów i wydawców chce powalczyć o swoją część rynku.

Tencent Games, nie chcą zostać w tyle bardzo szybko zareagowało na ostanie ruchy konkurencji i wypościło PUBG Mobile, poza rodzimym rynkiem Chińskim. Na razie gar jest dostępna tylko w Kanadzie, ale również to może się bardzo szybko zmienić.

Galeria

PUBG Mobile
PUBG Mobile
PUBG Mobile

  Zapowiada się na to, że na razie na rynek globalny zmierza tylko jedna z dwóch mobilnych wersji PUBG. Stronę gry w sklepie Google Play znajdziecie w tym miejscu: PUBG Mobile.

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close