Recenzje

Recenzja Smashy Duo

Trzeba zacząć mocno i negatywnie, aby zbudować odpowiednie napięcie. Nigdy nie przepadałem i dalej nie przepadam, za grami mobilnymi, w których gramy o jak najwyższy wynik, a gdy rozgrywka się kończy nie mamy żadnego postępu i zaczynamy od nowa. Jednakże w przypadku Smashy Duo byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, owszem rozgrywka polega na nabijaniu jak największego “scora”, ale całą gra jest przemyślana, prosta i wciągająca.

główny ekran gry

Sama rozgrywka polega na odbijaniu piłeczki, poprzez wciskanie odpowiedniej strony ekranu, prawej lub lewej i tyle, to koniec, nic więcej. Jak że posty pomysł na grę znakomicie obudowany dodatkową treścią i zawartością. W tak prostej i małej grze znajdują się nawet daily questy.


ekran umiejętności i ulepszeń

Za wynik jaki osiągniemy podczas gry dostajemy klucze, dzięki którym otwieramy kolejne skrzynie. Jeden punkt to jeden klucz, za każdego zbitego przeciwnika otrzymujemy punkt, lub kilka w zależności od mnożnika. Okazjonalnie na ekranie pojawiają się specjalni przeciwnicy, dający złoto lub aktywujący skille przy zbiciu. W skrzyniach znajdziemy, przede wszystkim złoto za które ulepszamy skille i kupujemy losowe skiny dla postaci, ponadto możemy również otrzymać nowe wyglądy przeciwników, aren i naszych postaci.

w grze zobaczymy wiele popularnych postaci

Prosta rozgrywka i system progress’u wpływa na to, że ciężko nam przestać grać i łapiemy się na tym, że to jeszcze tylko jedna gra i następna i następna. W Smashy Duo twórcy postarali się, abyśmy zawsze czuli, że idziemy do przodu, że mamy jakiś progres, nawet przy najgorszym wyniku z jednym punktem zawsze jesteśmy jeden klucz bliżej do następnej skrzyni z nagrodami


ekran podsumowania

Dla zainteresowanych jak wygląda płatna zawartość poniżej zamieszczam wszystkie opcje integrowania w naszą rozgrywkę realnymi pieniędzmi. Jak widać nie jest tego wiele, a za złoto można jedynie kupować skiny i ulepszać skille. Wiadomo, że wpłynie to naszą rozgrywkę i dzięki wyższym poziomą skilli, będzie nam łatwiej osiągać wyższe wyniki, ale co z tego zabawa jest praktycznie taka sama.

płatna opcja

Smashy Duo to bardzo fajna mini-gierka, którą możemy z powodzeniem odpalić nawet na 5-10 minut i śmiało zakończyć rozgrywkę jeśli nadejdzie taka potrzeba i oczywiście jeżeli damy radę. Polecam również spróbować zagrać z kimś na jednym ekranie w tak zwanego co-op’a i nie wydawać złota na skiny, o wiele lepiej zainwestować z skille a skiny i tak “przyjdą” same. 


Rozgrywka - 6.9
Zawartość - 5
Oprawa - 6.8

6.2

Dobra -

Ocena końcowa

Tagi
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Zobacz również

Close
Close
Close