Zapowiedzi

Wstepna rejestracja do startu nowego serwera w Lineage 2: Revolution

Dość niespotykana sytuacja nawet jak na rynek mobilny. Netmarble zapowiedziało właśnie nowy event w Lineage 2: Revolution z okazji otwarcia nowego serwera, które ma mieć miejsce już wkrótce. Nowy serwer będzie działać na nieco odmiennych zasadach niż te znane dotychczas i zoperuje nowy równy start wszystkim zainteresowanym graczom.

Zapisując się do otwarcia już dziś możecie zgarnąć bonusy na start. Serwer zostanie otwarty już za 14 dni, a to co otrzymacie zależeć będzie od tego ile osób weźmie udział  w wydarzeniu.

Zwiastun

Wstępna rejestracja dostępna jest z poziomu oficjalnej strony gry: l2.netmarble.com. Również na niej znajdziecie to co aktualnie możecie otrzymać za zapisanie się, potencjalne nagrody mą już być tylko większe i lepsze.

Teraz trochę o tym co tak naprawdę będzie oferować nowy serwer. Kontent pozostanie ten sam co na poprzednich serwera. Oznacza to tyle, że będziemy mieli dostep do całej zawartości gry, ale również sami nie dostaniemy nic nowego. Różnice między nowym a starymi serwerami będą podobne do speed serwerów znanych z innych gier, głównie MMORPG.

Gracze nowego serwera, będą otrzymywać większą ilość doświadczenia z zależności od regionów, będzie to od 2 raz do aż 10 razy więcej niż normalnie. Ponadto już za samo logowanie się na nowy serwer będziemy otrzymywać sowite nagrody. Podobnie będzie wyglądać sytuacja z wbijaniem leveli. Na określonych poziomach (co 5 poziomów aż do setnego), za swój wyczyn dostaniemy dodatkową paczkę nagród.

W zależności od tego na jakiej platformie zamierzacie grać iOS/Android, też czekają na was unikalne nagrody. Użytkownicy iOS otrzymają pierścień Grade A raz 400 diamentów. Androidowcy dostaną Grade A kolczyki, 200 gemów i 50000 złota.

Galeria

Lineage 2: Revolution
Lineage 2: Revolution
Lineage 2: Revolution
Lineage 2: Revolution
Lineage 2: Revolution
Lineage 2: Revolution

  Nowy serwer zostanie otwarty już za dwa tygodnie, ale wy już dzisiaj możecie zarejestrować swoją postać i otrzymać tytuł “Initial Pioneer”. Wystarczy wejść na stronę l2.netmarble.com//nickname i wybrać imię, rasę oraz klasę naszej przyszłej postaci.

  Jeśli nie chcecie czekać na premierę nowego serwera i macie chęć zagrać już dziś. Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów App Store i Google Play, skąd będziecie mogli pobrać Lineage 2: Revolution na swoje urządzenia.

   App Store  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Close
  Close