Premiery

Runventure, nowa gra polskiego studia Digital Melody debiutuje na rynku

Wczoraj na rynku mobilnym, na platformach iOS i Android, zawitała nowa gra polskiego studia Digital Melody, Runventure. O Digital Melody, słyszeliśmy już nie raz i pewnie jeszcze nie raz pojawią się oni na łamach naszego serwisu, to ci Państwo od mega popularnego na wszystkich platformach Timberman’a.

Nowa gra tego studia, jak i poprzednie, stawia na szybką zręcznościową rozgrywkę i unikalny pomysł. Próżno szukać na rynku takich produkcji jak nowe Runventure, chodź pewnie wkrótce pojawi się parę klonów.

Zwiastun

Runventure na nowo definiuje gatunek gier platformowych. Gatunek, w którym zdawało by się nic już nie można zmienić. Za sprawą rewolucyjnego sterowania, dostosowanego do obsługi za pomocą jednego palca, gra ta daje nam tony frajdy.

Digital Melody wie jak rozpieszczać graczy mobilnych, więc po raz już kolejny otrzymujemy to co lubimy najbardziej, mnóstwo zawartości. W zdawało by się tak prostym tytule, mamy postacie do odblokowani, które następnie możemy dodatkowo lewelować.

W samej grze przyjdzie nam również zwiedzić zróżnicowane lokacje oraz wykonywać rozmaite wyzwania. A to wszystko opakowane w piętnie stylizowaną grafikę.

Galeria

Runventure
Runventure
Runventure
Runventure
Runventure

  Warto również wspomnieć, że Runventure to zwycięzca Big Indie Pitch GIC 2017. Grę możecie pobrać za darmo na swoje urządzenia. Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów App Store i Google Play.

   

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close