Promocje

Urocza gra przygodowa Sally’s Law do zdobycia za darmo

Ta wielokrotnie nagradzana gra logiczno-platformowa jest dostępna całkowicie za darmo w ramach promocji ograniczonej czasowo. Za Sally’s Law, odpowiedzialne jest studio Nanali Studios, które w swojej grze oferuje nam nietuzinkową fabułę.

Tytuł ten dostępny jest na obu platformach iOS i Android. Raz przypisany do waszego konta pozostanie, dostępny dla was na zawsze.

Zwiastun

W Sally’s Law poznamy historię tytułowej Sally, która wraca do swojego domu z dzieciństwa, aby zobaczyć się z śmiertelnie chorym ojcem. Podczas rozgrywki i rozwiązywania kolejnych zagadek, będziemy poznawać historię za pomocą wspomnień.

Normalna cena gry wynosi około 10 zł. Jeśli to wam nie wystarczy, tytuł ten zdobył między innymi takie nagrody jak najlepsza gra indzie roku 2016 według Google Play.

Galeria

Sally's Law
Sally's Law
Sally's Law
Sally's Law
Sally's Law

  Dzięki temu, że gra jest dostępna za darmo możecie ją bez problemu przypisać do swojego konta. Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów App Store i Google Play. Nawet jeśli aktualnie nie posiadacie uprzędzenia, na którym mogli byście uruchomić Sally’s Law i tak warto, skorzystać z promocji. Być może kiedyś najdzie was ochota, aby zagrać.

   App Store  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close