Premiery

Score! Match debiutuje globlanie na iOS i Android

First Touch Games, znane między innymi z Score! Hero, wypuściło na rynek swój najnowszy tytuł. Score! Match uznawane za kolejną odsłonę gier piłkarskich tego studia jest już dostępne za darmo na iOS i Android.

Sami twórcy nie ukrywają i otwarcie przyznają, że Score! Match, powstało głównie dzięki sukcesowi pierwszej części. Nowa odsłona zaoferuje nam między innymi możliwość gry multiplayer oraz rekrutowania naszych znajomych do zespołu.

Zwiastun

Score! Match skupia się na pojedynkach online jeden na jednego. Szybkie mecze z przeciwnikami z całego świata to niewątpliwa zaleta tego tytułu, co w połączeniu z prostą do opanowania rozgrywką nie może się nie sprawdzić.

W tytule tym nie zabrakło również trybów gry dal pojedynczego gracza, dzięki czemu opanujemy podstawy i będziemy mogli wzmocnić nasz zespół. Jeśli już jesteśmy przy samej drużynie, trzeba wspomnieć o ciekawej opcji jaką w nasze ręce oddali twórcy gry. Mianowicie będziemy mogli zaprosić naszych znajomych aby stali się częścią naszej wyjściowej jedenastki.

Score! Match możecie zobaczyć w akcji na powyższym zwiastunie zawierającym elementy rozgrywki lub korzystając z poniższej galerii. Gra posiada całkiem ładną trójwymiarową grafikę.

Galeria

 Score! Match – zrzut ekranu
 Score! Match – zrzut ekranu
 Score! Match – zrzut ekranu
 Score! Match – zrzut ekranu
 Score! Match – zrzut ekranu

  Score! Match zapowiada się świetnie i z pewnością zainteresuje nie jednego pasjonata piłki nożnej. Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów App Store i Google Play, gdzie będziecie mogli pobrać ten tytuł za darmo.

   

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  2 Komentarze/y

  Dodaj komentarz

  Close
  Close