Aktualizacje

Shadowverse CCG świętuje 16 milionów pobrań

Studio Cygames, odpowiedzialne za Shadowverse CCG, poinformowało, że ich multiplatformowa gra, została pobrana już łącznie ponad 16 milionów razy od dnia premiery. Shadowverse CCG jest dostępne za darmo na systemach mobilnych iOS i Android jak i na PC, za sprawą platformy Steam.

Taki wynik Shadowverse CCG nikogo nie powinien dziwić, gdyż twórcy bardzo dynamicznie rozwijają swoją produkcję, regularnie wzbogacając ją o nowe dodatki.

Zwiastun dodatku Chronogenesis

Z okazji 16 milionów pobrań Cygames, przygotowali dla was specjalne nagrody, które można odebrać do 18 lutego, więc radzę się spieszyć.

Logując się do gry przez kolejne 8 dni, aż do zakończenia eventu, czyli do dnia 18 lutego, otrzymacie następujące nagrody:

 • Dzień 1. – Tempest of the Gods ticket,
 • Dzień 2. – Wonderland Dreams ticket
 • Dzień 3. – Starforged Legends ticket
 • Dzień 4. – Chronogenesis ticket
 • Dzień 5. – Tempest of the Gods ticket
 • Dzień 6. – Wonderland Dreams ticket
 • Dzień 7. – Starforged Legends ticket
 • Dzień 8. – Chronogenesis ticket

Są to specjalne tickety, za które otrzymamy nowe karty, również te z dodatków. Poza darmowymi prezentami w grze pojawił się również nowy event, w którym na początku meczu rankingowego, może wam ukazać się specjalna skrzynia, którą otrzyma zwycięzca. Znajdziecie w niej, między innymi walutę premium, paczki kard, żadkie karty i inne. Tajemnicze skrzynie będą pojawiać się do 19 lutego.

Galeria

 Shadowverse CCG – zrzut ekranu
 Shadowverse CCG – zrzut ekranu
 Shadowverse CCG – zrzut ekranu
 Shadowverse CCG – zrzut ekranu
 Shadowverse CCG – zrzut ekranu

  Shadowverse CCG jest dostępna za darmo, zarówno na PC jak i platformach mobilnych. Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów Steam, App Store i Google Play, skąd będziecie mogli pobrać interesującą was wersję, do czego serdecznie zapraszam.

    

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close