WyróżnioneZapowiedzi

PlatinumGames pracuje nad nowym mobilnym slasher’em World of Demons

Studio PlatinumGames znane przede wszystkim z konsolowych i PC’towych tytułów pracuje nad nowym mobilnym tytułem. Studio które ma w swoim dorobku takie tytuły jak Bayonetta oraz niedawny Nier:Automata, pragnie wydać mobilną grę World of Demons.

Chodz samo Japońskie studio ma ogromne doświadczenie w tym gatunku gier, to platformy mobilne będą dla nich nowością. O samą rozgrywkę raczej nie mamy się co martwić, prawdziwe pytanie brzmi czy PlatinumGames stworzy przyjazny i staysfakcjonujący system sterowania.

Zwiastun

Wraz z zapowiedzią tego tytułu w sieci pojawił się nowy zwiastun, który możecie obejrzeć powyżej. Zawiera on szczątkowe elementy rozgrywki, ale bardzo dobrze obrazuje styl i kierunek graficzny obrany przez twórców. Nawiązuje on do klasycznych japońskich Okami.

World of Demons będzie grą darmową z opcjonalnymi mikrotranzakcjiami i zadebiutuje na platformie iOS już tego lata. Wersja na Androida ma się pojawić jakiś czas później. Zainteresowani tym tytułem, mogą również skorzystać z opcji wstępnej rejestracji, dostępnej na tej stronie: worldofdemons.com/preregister.

Fabuła gry rozgrywać się będzie w Japonii i ma koncentrować się na walce samurajów z yokai, potworami z japońskiej kultury. Sama gra ma dość mocno opierać się na historii i mitach tego kraju, co powinno spodobać się miłośnikom kraju kwitnącej wiśni.

PlatinumGames to weterani gatunku i mają na swoim koncie mnóstwo bardzo dobrych gier akcji. Z pierwszych udostępnionych informacji wiem, że pojedynki w World of Demons będą rozgrywać się na małych arenach, gdzie będziemy mogli swobodnie przemieszczać się naszym bohaterem. Natomiast ataki będą wyprowadzane automatycznie, gdy znajdziemy się odpowiednio blisko przeciwników. Do tej pory podobne rozwiązania w grach mobilnych można było spotkać w grach z gatunku FPS, ty nasza postać automatycznie oddaje strzał, gdy wycelujemy w przeciwnika.

Podsumowując World of Demons zapowiada się bardzo dobrze i widowiskowo. W szczególności grafika zasługuje na wiele pochwał, a jak będzie wyglądać rozgrywka będziemy mogli przekonać się sami już po premierze. Zapraszam również na oficjalną stronę gry, gdzie będziecie mogli znaleźć kilka dodatkowych informacji: worldofdemons.com. Jeśli gra będzie robić takie samo wrażenie jak jej strona to już nie mogę się doczekać premiery.Tagi
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Close
Close