Premiery

Spell Chaser debiutuje na rynku

Mogło by się wydawać że Spell Chaser, od studia mobirix, jest kolejną grą RPG, w której rozwijamy naszego bohatera, jakich jest wiele na rynku mobilnym. Jednak ta gra ma parę cech, które wyróżniają ją z tłumu i może dzięki temu gra przypadnie do gustu większej liczbie odbiorów nawet pomimo trochę gorszej oprawy wizualnej od tej jaką fundują nam inni deweloperzy.

Zwiastun przedpremierowy

Panowie z mobirix w swojej najnowszej grze przenieśli rozwój postaci na kolejny poziom, zamiast standardowego wbijania leveli, ulepszania skill i tego wszystkiego co ma każda inna mobilna gra RPG. W Spell Chaser, zbieramy i tworzymy zupełnie nowe skille a potem z nich tworzymy swój własny build postaci. To my decydujemy jak chcemy walczyć i za pomocą jakich umiejętności, co jest zupełną nowością w tym gatunku na rynku mobilnym.

Galeria

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5

  Na papierze gra zapowiada się naprawdę dobrze, co prawda tak jak w przypadku wielu premier mobilnych i w tym wypadku nie obeszło się bez problemów technicznych, ale jeżeli jesteście w stanie przeżyć przez jakiś czas pewne niedogodności, ta gra może być tym czego szukacie. Poniżej odnośniki do odpowiednich markerów.

   


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close