Aktualizacje

Superman w Arena of Valor

Kolejne owoce współpracy deweloperów gry z właścicielami marki DC, tym razem w europejskie wersji gry, za którą odpowiada studio Tencent Games, zawitał kolejny bohater z uniwersum DC. Od wczoraj w grze dostępna jest postać Superman’a, którą można zdobyć całkowicie za darmo po prostu logując się do gry na swoim smartfonie. Jest to kolejna postać z tego uniwersum po Batman’ie i Jokerze, która pojawiła się w Arena of Valor i na pewno nie ostatnia, wczytując się w plotki na Reddicie, niektórzy czytelnicy spekulują, że następna będzie Wonder Woman.

Zwiastun fabularny

Postać człowieka ze stali aktualnie jest dostępna tylko i wyłącznie w wersji europejskiej, wersja azjatycka ma innego wydawcę (Garena), a wersja amerykańska jeszcze nie miała swojej premiery. Superman prawdopodobnie pojawi się w azji w przeciągu paru dni lub tygodni.

Dodatkowo europejski wydawca Tencent Games, z okazji wprowadzenia nowej postaci zorganizował facebook’owy event, w którym do wygrania jest skórka Justice Lord Superman, wystarczy wrzucić screen jak gramy postacią Supermana na oficjalnego facebook’a gry, oraz podać swój nick z gry, więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

Grę możecie pobrać całkowicie za darmo z App Store lub Google Play, linki do sklepów standardowo poniżej, zapraszam do pobierania i grania.

 


Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close