Premiery

TEKKEN globalna premiera

Mobilna wersja popularnej serii bijatyk, Tekken, od Bandai Namco, debiutuje dziś globalnie, w wersji na iOS i Android. Sama gra była już od jakiegoś czasu dostępna w Anglii, Norwegii, Finlandii i Szwecji na zasadzie wczesnego startu, teraz jest już dostępna dla wszystkich.

Zwiastun nowej postaci

Jeśli wcześniej braliście udział pre-register evencie już teraz możecie odebrać nagrody. Społeczności udało się odblokować wszystkie cele włącznie z unikatową dla wersji mobilnej nową postacią, Rodeo (zwiastun powyżej).

Nowy Tekken to klasyczna gra z serii bijatyk wzbogacona a systemy do których są już przyzwyczajeni mobilni gracze. Nie zabrakło ulepszania i odblokowywania postaci, sporej liczby dodatkowych skórek postaci oraz kilku trybów rozgrywki.

W samej grze będziemy mogli zebrać wszystkich 20 wojowników, zagrać kampanię fabularną, zmierzyć się z innymi graczami w pojedynkach online, oraz wykonywać codzienne misje.

Galeria

 TEKKEN™ – zrzut ekranu
 TEKKEN™ – zrzut ekranu
 TEKKEN™ – zrzut ekranu
 TEKKEN™ – zrzut ekranu
 TEKKEN™ – zrzut ekranu
 TEKKEN™ – zrzut ekranu

  Poniżej możecie pobrać mobilną wersję Tekkena na swoje urządzenia, należy jednak zwrócić uwagę na minimalne wymagania, bo ze względu na widowiskową oprawę nie są małe. W wersji na iOS wymagany jest co najmniej iOS 10 i iPhone 6s, na Androidzie co najmniej Android 5.0.2 i 2 GB RAM’u oraz procesor Samsung Exynos 8890/Qualcomm Snapdragon 820 lub wyższy.

   

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close