Premiery

The Pirate: Plague of the Dead kolejny sukces

Nieco ponad miesiąc teamu pisaliśmy o tym, że produkcja polskiego studia Home Net Games, odniosła wielki sukces na platformie Google Play, osiągając rekordową liczbę pół miliona pobrań w nieco ponad miesiąc.

Polacy nie spoczeli na laurach i pod koniec ubiegłego tygodnia przenieśli swoją produkcję na platformę Valve, gdzie jak do tej pory zbiera bardzo pozytywne recenzje.

O TEJ GRZE

Chwyć za ster i podbij Karaiby!

The Pirate: Plague of the Dead to gra z otwartym światem, która pozwoli ci przekonać się, jak to jest być najbardziej nieustraszonym piratem. Wciel się w legendarnego pirackiego kapitana Johna Rackhama i korzystając z arkanów magii voodoo, przywróć do żywych Latającą Kompanię. Członkowie tej historycznej grupy piratów muszą wspólnie stawić czoła przerażającemu Inkwizytorowi.
Każdy z wskrzeszonych kapitanów posiada unikatowe umiejętności poprawiające statystyki twojego statku, zapewniające więcej złota, dające przewagę w walce, a nawet pozwalające wskrzesić potężnego krakena!
Otwarty świat bez ekranów ładowania, dynamiczny cykl dnia i nocy oraz system pogody – wszystko to oferuje niezapomniane doświadczenia dla graczy.
Plague of the Dead to nowa odsłona serii The Pirate, której pierwsza część o podtytule Caribbean Hunt spotkała się z gorącym przyjęciem i zdobyła wierne grono fanów na całym świecie.

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy i mamy nadzieję, że wersja PC’towa również odniesie sukces i pozwoli na większy i szybszy rozrój studia.

Chętnych, którzy chcą przetestować The Pirate: Plague of the Dead na PC zapraszam poniżej, gra jest dostępna na platformie Steam. Gra oczywiście jest dostępna również na urządzenia mobilne oparte na Androidzie.

 


Tagi
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Close
Close