PremieryWyróżnione

Najnowsza część popularnej serii The Room Old Sins już dostępna na Androidzie

Chodź 19 kwietnia, dzień na który została zapowiedziana premiera, dopiero za parę godzin. Już można nabyć najnowszą odsłonę tej super popularnej serii gier logicznych. The Room Old Sins, bo tak brzmi pełen tytuł czwartej już części, była już od jakiegoś czasu dostępna na systemach iOS.

Teraz gra jest dostępna również na Androidzie w cenie 24,99 zł, dla poróżniania cena w App Store jest o złotówkę niższa i wynosi aktualnie 23,99 zł.

Zwiastun

Za grę odpowiedzialny, jest nie kto inny jak studio Fireproof Games, które zdążyło sobie wyrobić już markę na rynku gier mobilnych. W najnowszej części Old Sins, twórcy postanowili nie odchodzić od startych sprawdzonych schematów, które zawsze podobały się fanom.

The Room: Old Sins jak przystało na grę z tej serii zaoferuje nam klimatyczną, fabularyzowaną grę logiczną. Jak obiecują twórcy w grze będziemy musieli połączyć taktyczną eksplorację z rozwiązywaniem wymagających zagadek.

Jeśli zastanawiacie się, czy spodoba się wam taki rodzaj rozgrywki. Możecie wypróbować pierwszą cześć serii, która dostępna jest w promocyjnej cenie w Google Play za 2,39 zł oraz za 4,99 zł w App Store.

Galeria

The Room: Old Sins
The Room: Old Sins
The Room: Old Sins
The Room: Old Sins
The Room Old Sins

  Poniżej znajdziecie odnośniki do, dziś debiutującej wersji na Androida i dla tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali, wersji na iOS. Przypominam również, że jest to gra premium, w której płacimy raz i gramy bez przeszkód i reklam.

   App Store  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close