Premiery

The Sims Mobile debiutuje na iOS i Android

Nadszedł koniec oczekiwania, The Sims Mobile, debiutuje na rynku. Electronic Arts, postanowiło, że prace nad mobilną adaptacją The Sims, dobiegły końca i gra jest gotowa na podbój rynku mobilnego. Nie jest to pierwsza mobilna gra z serii The Sims, ale pierwsza która może dorównać PC’towym tytułom z tej serii.

Czas pokaże, czy The Sims Mobile zdoła zastąpić The Sims FreePlay, które przez lata zdobyło ogromną rzeszę fanów.

Zwiastun

Nie ujmując niczego poprzedniej części, o pod tytule FreePlay, The Sims Mobile, można nazwać pierwszą pełnoprawną mobilną odsłoną serii. Gra posiada wszystkie elementy znane z dużych odsłon symulatorów życia. Począwszy od tworzenia naszego wirtualnego awatara, poprzez budowę domów, aż po interakcje z innymi graczami.

Właśnie tak, The Sims Mobile, pozwoli nam na grę ze znajomymi. Będziemy mogli tworzyć przyjęcia i zapraszać na nie innych graczy lub odwiedzać innych. Gra pozwoli nam nawet na przeprowadzenie się do innego gracza, w czym mobilna wersja przebija nawet najnowsze odsłony znane z komputerów osobistych.

Jak przystało na serię The Sims, również tutaj otrzymamy bardzo zaawansowany kreator postaci. Będziemy mogli decydować nawet o najdrobniejszych szczegółach wyglądu i ubioru naszej postaci. Dla bardziej wymagających znalazły się nawet tak abstrakcyjne rzeczy jak zielony, czy niebieski kolor skóry.

Po wykreowaniu naszej postaci przyjdzie nam zbudować nasz wymarzony dom. Również w tym przypadku, do naszej dyspozycji zostało oddane narzędzie, które pozwoli nam spełnić najskrytsze marzenia. Do naszej dyspozycji została oddana cała gama mebli, urządzeń i dekoracji.

Galeria

The Sims Mobile – zrzut ekranu
The Sims Mobile – zrzut ekranu
The Sims Mobile – zrzut ekranu
The Sims Mobile – zrzut ekranu
The Sims Mobile – zrzut ekranu
The Sims Mobile – zrzut ekranu

  Gra The Sims™ Mobile jest dostępna za darmo na obu platformach iOS i Android. Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów App Store i Google Play, skąd będziecie mogli ją pobrać na wasze urządzenia.

   

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close