AktualizacjeWyróżnione

The Sims Mobile z nową aktualizacją przy współpracy z marką ASOS

Już od dziś 19 kwietnia, aż do 2 mają, w najnowszym mobilnym symulatorze życia od Electronic Arts, The Sims Mobile dostępne jest nowe wydarzenie. Dzięki współpracy z marką odzieżową ASOS w grze pojawiło się wiele nowych aktywności, nowe ubrania oraz nowa ścieżka kariery.

Z pozoru prosta aktualizacja dodająca parę nowych ubrań w rzeczywistości jest bardzo rozbudowa i oferuje dużo nowych możliwości. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun zapowiadający to rozszerzenie.

Zwiastun

Wyraz swój styl dzięki The Sims Mobile i Marcie ASOS. W grze podczas trwania tego wydarzenia, będziemy mogli brać udziałw pokazach mody i zaprezentować się na wybiegu. Oczywiście do zdobycia będzie również wiele nowych ubrań marki ASOS dla naszych wirtualnych awatarów. Wszystkie nowe ciuchy stworzone zostały na podstawie prawdziwych ubrań oferowanych przez tą markę.

Nowe przedmioty nabyć będziemy dzięki specjalnym żetonom, które zdobywać będziemy za wykonywanie specjalnych aktywności. Dodatkowo dzięki tej aktualizacji do gry trafiła zupełnie nowa kariera fotograficzna, dzięki której podszkolimy swoje umiejętności z zakresu obsługi aparatu. Pełen opis nowości w The Sims Mobile znajdziecie w tym miejscu: ea.com.

Galeria

The Sims Mobile – zrzut ekranu ASOS
The Sims Mobile – zrzut ekranu
The Sims Mobile – zrzut ekranu
The Sims Mobile – zrzut ekranu
The Sims Mobile – zrzut ekranu
The Sims Mobile – zrzut ekranu

  The Sims Mobile dostępne jest za darmo na obu platformach iOS i Android. Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów App Store i Google Play, skąd będziecie mogli pobrać tą grę.

   App Store  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close