NewsyZapowiedzi

The Soul of Hunter w Chinach jeszcze w tym miesiącu

Jeżeli większość gier od NetEase, okaże się chodź w miarę dobra i będą one wychodzić na zachodnim rynku, to rok 2018 będzie można ogłosić rynkiem tego wydawcy. Po dwóch i jednym nowym zapowiedzianym mobilnym Battle Royale, po mobilnym odpowiedniku Dead by Daylight, po odpowiedzialności za Pokemon GO w Chinach i wielu, wielu, potencjalnych nadchodzących hitach, dziś wspominamy o mobilnym odpowiedniku Monster Hunter’a, The Soul of Hunter od NetEase.

Zwiastun The Soul of Hunter

The Soul of Hunter określane mianem mobilnego spadkobiercy Monset Huntera, zapowiedziane już w lipcu zeszłego roku, zadebiutuje już w tym miesiącu. 18 stycznia na urządzeniach opartych na systemie iOS i tego samego dnia w wersji beta na Androida. Będzie to oczywiście Chińska premiera, ale premiery angielskiej wersji, między innymi w Stanach Zjednoczonych i Europie, już zostały potwierdzone, w sierpniu ubiegłego roku.

Sama gra jak już pewnie nie ciężko się domyślić, będzie zorientowana wokoło polowań na coraz to silniejsze bestie i wytwarzaniu ekwipunku, z tego co udało nam się zebrać. W The Soul of Hunter będzie dostępny tryb kooperacyjny dla 4 osób, ciekawy wydaje się być również fakt, że w grze nie uświadczymy żadnych klas postaci, zamiast tego dostaniem do dyspozycji możliwość, wytworzenia i używania jednego z 6 rodzajów broni, które będzie można zmieniać dynamicznie podczas rozgrywki.

Jak w przypadku większości newsów, związanych z wydawcą NetEase nie pozostaje nam nic innego jak czekać z niecierpliwością na naszą premierę.

Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Przejdź do strony rejestracji


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close