Zapowiedzi

Umiro rozkwitnie kolorami 29 marca

Już 29 marca na urządzeniach mobilnych zadebiutuje gra niezależna Umiro, od studenckiego studia Diceroll Studios, przy współpracy z Devolver Digital. Ta niezwykle barwna gra logiczna będzie dostępna na platformach iOS, Android i PC, w cenie około 13,99 zł, już 20 marca.

Jeśli jesteście fanami gier logicznych, powinniście bardziej zainteresować się tą produkcją. Umiro zapowiada się naprawdę świetnie.

Zwiastun

W samej grze bohaterowie Huey i Satura rozpoczynają swoją przygodę w sercu kolorowego świata Umiro nie mając pojęcia jak się tam znaleźli. Zadaniem gracza będzie przeprowadzenie pary nieustraszonych przyjaciół przez zawiłe labirynty i zagadki, aby pomóc im zdobyć kryształy, które przywrócą krainie życie, a bohaterom ich wspomnienia.

Galeria

Umiro
Umiro
Umiro
Umiro

  Twórcy Umiro, Diceroll Studios to grupa studentów Narodowego Uniwersytetu Singapuru, która rozpoczęła prace nad grą podczas stażu na Uniwersytecie Technologii i Designu Singapuru. Po czym rozpoczęli współpracę z Devolver Digital aby wydać grę na urządzenia mobilne i PC. Zainteresowani mogą śledzić poczynania twórców na stronie dicerollstudios.com oraz na facebooku: @dicerollstudios.

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close