Wczesny dostęp

Uruchomiono beta testy Mighty Battles

połączanie shotera i gry strategicznej 1v1

Mighty Battles to połączenie strzelanki i gry startegiczniej gdzie walczymy na arenie twarzą w twarz z naszym przeciwnikeim. Za produkcję odpowiada studio Hothead Games znane głównie z serii gier sporotowych BIG WIN oraz rail shooter’ów Kill Shot. Gra stylem rozgrywki oraz stylistyką przypomina nieco, popularne ostatnio Clash Royale.

Gra jest obecnie w fazie zamkniętych beta testów ograniczonych jedynie to terenów Wielkiej Brytanii, po zakończeniu których ma zadebiutować w modelu free to play z mikro transakcjami

  Mighty Battles- screenshot

W grze weźmiemy udział w pojedynkach 1v1 w czasie rzeczywistym, gdzie naszym celem będzie zniszczenie bazy wroga i obrona własnej. W grze do zdobycia będzie ponad 40 jednostek, z których sami stworzymy własną armię i za jej pomocą będziemy nękać naszego oponenta. Ponadto naszych dzielnych żołnierzy będziemy mogli wspierać ostrzałem z karabinów maszynowych lub wyrzutni rakiet. Każda jednostkę będzie można ulepszać za pomocą zbieranych kart, gra zaoferuje również skrzynki z loot’em.

Czytając opinie i komentarze, graczy można zrozumieć, dlaczego gra jest w fazie beta, problemy z optymalizacją, utraty postępów to tylko kilka z najbardziej popularnych grzeszków obecnej fazy gry

.Jeżeli jednak chcecie dać tej produkcji szansę i sami ją przetestować oraz jeżeli mieszkacie na terenie Wielkiej Brytanii, to zapeszam do odpowiedniego dla was marketu.

 

Uwagę przykuwa również fakt, że na obu platformach gra jest promowana innymi materiałami, czyżby Apple miało ostrzejszą politykę względem tak zwanych bullshot’ów?


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close