Zapowiedzi

UserJoy zapowiada Ys Mobile

Tajwański deweloper i wydawca UserJoy przed paroma dniami zapowiedział prace nad nowa grą opartą na klasycznej serii JRGP, Ys. W tym wypadku chodzi a japońskiego rpg’a z walką w czasie rzeczywistym, a nie jak przyjeło się u nas nazywać turowe gry RPG , JRGP’ami.

Panowie z UserJoy przy współpracy z Chińskim gigantem ChangYou, wykorzystają markę stworzoną przez Nihon Falcom, aby przenieść Ys na urządzenia mobilne, projekt na chilę obecną nosi nazwę tymczasową Ys Mobile. W grze poznamy dalsze losy głównego bohatera Adol’a Chistin’a, który wyruszył na eksplorację starożytnych ruin. Wersja mobilna ma być wierna swoim oryginałom i również posiadać rozgrywkę opartą o cztery, głównych systemy: bieganie, skakanie, atakowanie i rzucanie czarów.

Jeżeli nigdy nie graliście z żadna odsłonę serii to naprawdę polecam, w skrócie są to gry brzydkie, bardzo trudne i mega wciągające. Same osobiście grałem w Ys Origin i bardzo mi się podobało, większość jak już nie wszystkie części możecie znaleźć na platformie Steam.


Tagi
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Close
Close