Premiery

Ciekawa gra logiczna Vandals debiutuje na iOS i Android

Wydane przez ARTE, stworzone przez studio Cosmografik, Vandals debiutuje dziś na rynku. Gra jest dostępna na mobilnych platformach iOS i Android oraz na PC. Być może część z was kojarzy tego dewelopera między innymi z takich tytułów jak Type:Rider, które zostało pobrane już przeszło 1.7 miliona razy. Czas pokaże jak poradzi sobie nowa gra tego studia.

Poniżej możecie zobaczyć nowy premierowy zwiastun tej produkcji. Świetnie prezentuje on elementy rozgrywki i powinien wam pomóc w tym czy ta produkcja jest dla was.

Zwiastun

Naszym zdaniem w Vandals będzie uciekanie przez policją, unikanie kamer monitoringu i psów. To wszystko po to aby z powodzeniem wykonać naszą misję wykonania graffiti. W samej grze będziemy przemierzać takie miasta jak Paryż, Nowy Jork, Berli, Tokio czy Sao Paulo, a to wszystko na 60 różnorodnych poziomach.

Twórcy na niektórych poziomach ukryli specjalne bonusy. Zdobyć je będą mogli tylko najwytrwalsi gracze, gdyż będzie to wymagało nie lada umiejętności.  Jeśli lubicie gry tego typu, z pewnością powinniście zainteresować się tym tytułem.

Galeria

Vandals
Vandals
Vandals
Vandals
Vandals
Vandals

  Vandals w wersji na iOS i Android jest dostępne w cenie 18,99 zł. Linki do sklepów App Store i Google Play znajdziecie poniżej. Może was również zainteresować wersja tej gry na PC, dostępna na platformie Steam w cenie 17,99 zł.

   App Store  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close