Aktualizacje

W Wonder Tactics przygotowania do świętowania drugich urodzin

Wonder Tactics jest z nami już drugi rok i z tej okazji twórcy postanowi przygotować wielką urodzinową aktualizację. Dodatkowo otwarta została specjalna strona, na której możecie zapisać się do nadchodzącej aktualizacji, biorąc udział w pre-register evencie macie szansę zdobyć, między innymi limitowana edycje legendarnego peta B-Day Party White Ring.

Zwiastun urodzinowej aktualizacji

W grze będzie na was czekać również kalendarz z nagrodami za codzienne logowania, wśród nich między innymi Legendary Hero Scroll, za który otrzymamy legendarnego bohatera, ale to dopiero początek.

Wonder Tactics

Nowa aktualizacja wprowadzi również nowych bohaterów: Harpina, Witch Anes i Xerath, nowe kostiumy, system ulepszania umiejętności, dzięki któremu jeszcze bardziej wzmocnimy swoich ulubieńców oraz nowy tryb PvP Glory Battlefield.

Najciekawiej zapowiada się całkowicie nowy system ulepszania umiejętności bohaterów (Skill Power-up system), dający nowe możliwości dalszego ulepszania naszej drużyny, dzięki niemu nawet już “wymaskowani” bohaterowie, będą wymagali ponownego poświęcenia im czasu.

Pre-register event będzie dostępny, tylko do 18 stycznia, więc wszyscy zainteresowani nie powinni zwlekać z rejestracją, ponadto poniżej znajdziecie linki do sklepów App Store i Google Play, skąd za darmo pobierzecie Wonder Tactics jeśli jeszcze nie mieliście przyjemności z tą grą.

 

Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Przejdź do strony rejestracji


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close